Łukasz Sajewski nie miał szczęścia na Słowacji. Na gali Oktagon Prime 3 został właśnie znokautowany wysokim kopnięciem przez Ludovita Kleina.

W starciu zakontraktowanym w wadze lekkiej, pochodzący z Trójmiasta Łukasz Sajewski (MMA 14-5) mierzył się z mocnym zawodnikiem gospodarzy, Ludovitem Kleinem (MMA 15-2). Niestety w na minutę przed końcem pierwszej rundy, został trafiony wysokim kopnięciem, które zwaliło go z nóg. Widząc naruszonego przeciwnika, Słowak ruszył z ciosami dobijającymi. Sędzia widząc brak inteligentnej obrony przerwał walkę, dając zwycięstwo przez TKO Kleinowi.

Dla Sajewskiego ostatnie lata nie były najlepsze. W grudniu zeszłego roku, zaliczył nieudany powrót do klatki po blisko rocznej przerwie od startów w MMA. Na gali ARES FC 1 w Senegalu Polak został pokonany w drugiej rundzie przez doświadczonego Damiena Lapilusa (17-12-2). Obecnie ma 6 przegranych w ostatnich 7 walkach.