Człowiek orkiestra, sławny YouTuber – Logan Paul chciałby zniszczyć gwiazdę WWE CM Punka w MMA. W dodatku celuje w Dillona Danisa. Jednym słowem robi wszystko, aby któraś z organizacji – UFC, Bellator – zatrudniła go ze względu na popularność i potencjalne zyski z jego osoby. Co prawda środowisko sportów walki może go nie lubić, jednak ma rzeszę fanów w mediach społecznościowych i część jego obserwatorów z pewnością wykupiłaby PPV. Zresztą na gali bokserskiej Eddiego Hearna mierzył się on dwa razy i zainteresowanie było ogromne, jego rewanżowy pojedynek z KSI był transmitowany nawet w Polsce.

Jestem otwarty na walkę z CM Punkiem, zniszczę go. Chyba każdy się z tym zgodzi. Przegrał swoje wszystkie walki dla UFC, mogę go pokonać.

Po prostu chcę spróbować sił w MMA. Chcę, żeby był to Bellator lub UFC. To musi być godny przeciwnik, nie musi być światowej klasy profesjonalista.

Z Dillonem mogę się bić w każdy dzień, jest pierdo$%^# piz$#. Gość nie ma żadnych fanów, nikt go nie lubi. Masz jedynie paru podążających na Twitterze, jeżeli chcesz przejść na platformę YouTube, to nie zaistniejesz. Obiecuję ci to.

Co ciekawe Paul niezbyt chce stanąć naprzeciw Amerykanina w formule MMA, bo wie, że posiada świetne podłoże Brazylijskiego Jiu-Jistu. Mógłby jednak boksować, ale czy ktoś byłby zainteresowany takim starciem?

Najprawdopodobniej chciałbym z nim boksować. Jego BJJ jest za dobre, aby pchać się w parter. Może pięściarstwo? Do starcia z KSI sparowałem z wieloma zawodnikami MMA. Tylko kim on kur$% jest? A pamiętam, to przyjaciel Conora McGregora.

Obecnie coraz więcej słyszymy o organizacji pojedynków pomiędzy sławnymi osobami. Czy to zmierza w dobrym kierunku? Z pewnością promuje to sport, daje zarobić zarówno organizacji, jak i włodarzom, jednak nie zawsze leży to profesjonalnym zawodnikom. Bardzo często krytykują oni poczynania ”Freaków” ze względu na przyciąganie ponadprzeciętnej uwagi. W tym wypadku można się z nimi zgadzać lub nie i wspomnieć słowa Rondy Rousey, która niegdyś poruszyła aspekt popularności i zarobków podczas jednej z konferencji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.