Druga walka jednych z najpopularniejszych YouTuberów na świecie, KSI vs Logan Paul zostanie wyemitowana na żywo w polskiej telewizji TVP Sport.

Do starcia KSI vs Logan Paul 2 dojdzie w nocy z soboty na niedzielę podczas gali bokserskiej w Los Angeles. Transmisję zaplanowano od godziny od 3:40 na kanale TVP Sport, stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Będzie to rewanż za amatorskie starcie z sierpnia zeszłego roku, w którym padł remis. W USA tak jak za pierwszym razem, walka będzie transmitowana w dodatkowo płatnym systemie PPV. Poprzednim razem, za możliwość oglądania amatorów w ringu zdecydowało się zapłacić ponad milion osób a sama walka cieszyła się również ogromną popularnością na pirackich streamach.

Za organizację drugiego pojedynku odpowiedzialny jest jeden z największych promotorów boksu – Eddie Hearn, który tak mówił o walce:

– Pay-Per-View na ich pierwszą walkę wykupiło ponad milion osób, a wszystko było organizowane w amatorski sposób. Jak można to ignorować? Wiem, że to dla niektórych dziwne, ale pomyślcie o zupełnie nowej grupie widzów młodego pokolenia, która zacznie się dzięki temu interesować boksem.

– Musicie mi zaufać. Nie znam się na wielu rzeczach, ale znam się na marketingu w boksie. Ta walka odbędzie się na moich warunkach, a KSI i Logan naprawdę potrafią boksować. Musimy poszerzać horyzonty i docierać do nowych widzów, to idealna okazja.

Co ciekawe na karcie wstępnej gali firmowanej przez amatorów zobaczymy również mistrza świata, Billy`ego Joe Saundersa który zmierzy się z Marcelo Estebanem Coceresem.

27 KOMENTARZE

 1. No ciekawe, czy zobaczymy, bo te pajace mają wyjść o 5.15, a w półtorej godziny to może być ciężko zmieścić 2 12-rundowe walki :zakręcony:

  no na pewno zobaczymy bo bjs rozpoczyna gale w tvp, pozniej walczy haney, wiec ewentualnie nie zobaczymy freakow.

 2. no na pewno zobaczymy bo bjs rozpoczyna gale w tvp, pozniej walczy haney, wiec ewentualnie nie zobaczymy freakow.

  Mam nadzieję, że tak będzie. Chociaż po tym jak zamiast One FC widziałem jakiś nocny maraton kobiet, to mnie w tej stacji raczej nic nie zdziwi 😆

 3. Mam nadzieję, że tak będzie. Chociaż po tym jak zamiast One FC widziałem jakiś nocny maraton kobiet, to mnie w tej stacji raczej nic nie zdziwi 😆

  no ale jak to inaczej wg ciebie maja zrobic, zeby nie pokazac walki bjs, jak reklamuja sie walka bjs? to, ze glowna walka gali jest jaka jest to nie jest przeciez ich wina, ale bjs i haney to dobre walki i zajebiscie, ze ostatnia jest freakowa, bo spokojnie mozna isc spac.

 4. no ale jak to inaczej wg ciebie maja zrobic, zeby nie pokazac walki bjs, jak reklamuja sie walka bjs? to, ze glowna walka gali jest jaka jest to nie jest przeciez ich wina, ale bjs i haney to dobre walki i zajebiscie, ze ostatnia jest freakowa, bo spokojnie mozna isc spac.

  One FC też reklamowali, a było co innego. Po prostu mam obawy, czy się z czasem nie walnęli i czy nie zaczną transmisji w połowie walki bjs. Na stronie DAZN Main card zaczyna się od 3.00 w nocy, ale co to jest według nich Main card to nie wiem, bo nie napisali…. Ale może tak źle nie będzie :beer:

 5. Niestety The Sun potwierdza moje obawy:

  "If you are keeping an eye on the Billy Joe Saunders bout, then that will not be underway until 2am on Sunday morning.

  Devin Haney's battle will kick off at around 2.45am, with the KSI vs Logan Paul clash expected at around 4am (8pm in LA)."

 6. One FC też reklamowali, a było co innego. Po prostu mam obawy, czy się z czasem nie walnęli i czy nie zaczną transmisji w połowie walki bjs. Na stronie DAZN Main card zaczyna się od 3.00 w nocy, ale co to jest według nich Main card to nie wiem, bo nie napisali…. Ale może tak źle nie będzie :beer:

  w necie transmisja na tvp zaczyna sie o 3 w nocy, z tego co wyczytalem "On the undercard, world champ boxer Saunders’ fight is at 2am, with Devin Haney at 2.45am (or 20 minutes after Saunders)." Tekst z uk, wiec godzina do przodu, wiec jakby w tv nie pokazali walki saundersa na to by wychodzilo tylko online.

 7. @klossowski @marcinos , patrzylem wlasnie na https://sport.tvp.pl/program-tv#Jutro i orientacyjne czasy sa nastepujace

  3:40

  Boks – Gala w Los Angeles (1): Billy Joe Saunders – Marcelo Coceres

  4:40

  Boks – Gala w Los Angeles (2A): Devin Haney – Petr Petrov

  5:35

  Boks – Gala w Los Angeles (2B): Logan Paul – KSI

  6:15

  Zakończenie dnia

  Jezeli dobrze rozumiem powtorka BJS 0 7:40

  7:40

  Boks – Gala w Los Angeles (1): Billy Joe Saunders – Marcelo Coceres

 8. Mokry sen Eddiego Hearn'a. Przynajmniej teraz się będą napierdalać bez kasków więc to będzie najlepszy content w ich youtuberskich karierach.

 9. @defthomas naprawdę nawet taki temat nie można wrzucić w dziale Boks ? Jest tam mocny burdel a niejeden by poczytał o galach, walkach bokserskich tak aby nie szukać tego w gąszczu tematów o mma . Może jak każdy moderator ma na tamten dział wywalone to czas dać uprawnienia (tylko na dział Boks) komuś kogo interesuje boks podobnie jak mma ? min. @yonigga  ? oczywiście jeśli by to go i was interesowało .

 10. @klossowski @marcinos , patrzylem wlasnie na https://sport.tvp.pl/program-tv#Jutro i orientacyjne czasy sa nastepujace

  3:40

  Boks – Gala w Los Angeles (1): Billy Joe Saunders – Marcelo Coceres

  4:40

  Boks – Gala w Los Angeles (2A): Devin Haney – Petr Petrov

  5:35

  Boks – Gala w Los Angeles (2B): Logan Paul – KSI

  6:15

  Zakończenie dnia

  Jezeli dobrze rozumiem powtorka BJS 0 7:40

  7:40

  Boks – Gala w Los Angeles (1): Billy Joe Saunders – Marcelo Coceres

  Taaa, walka się zaczyna, a w TV hokej leci. :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.