Nie miał litości Henry Cejudo w mediach społecznościowych względem Conora McGregora. Amerykanin postanowił wyśmiać niepowodzenia „The Notoriousa” w programie „The Ultimate Figher”.

Irlandczyk jest jednym z dwóch trenerów 31. edycji programu, który potrwa do połowy sierpnia. Szkoleniowcem przeciwnej drużyny jest Michael Chandler, z którym McGregor zmierzyć ma się w późniejszym, jeszcze nieustalonym terminie. Póki co nie wiedzie się zbyt dobrze byłemu podwójnemu mistrzowi UFC. Na sześć stoczonych walk między obydwiema drużynami wszystkie wygrali zawodnicy Chandlera. Ani razu ze zwycięstwa nie mógł cieszyć się McGregor. Okazji z wyśmiania Irlandczyka nie mógł zmarnować Henry Cejudo. Zawodnik kategorii koguciej UFC życzył powodzenia Conorowi w rozprawie sądowej, licząc, że ten odniesie pierwsze zwycięstwo w trwającej dekadzie.

Hej Conor. Liczę, że wygrasz swoją nadchodzącą rozprawę sądową. To będzie Twoje pierwsze zwycięstwo w tej dekadzie.

Cejudo (MMA 16-3) w maju powrócił do oktagonu po trzech latach przerwy. Na UFC 288, Amerykanin przegrał z Aljamainem Sterlingiem w starciu wieczoru o pas wagi koguciej. „Funk Master” wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów i obronił tytuł. Cejudo to były mistrz kategorii koguciej oraz muszej UFC. Amerykanin należy również do jednego z trójki zawodników w historii organizacji, którzy zdobyli i obronili pasy mistrzowskie w dwóch dywizjach wagowych.

McGregor (MMA 22-6) to były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej organizacji UFC. Irlandczyk nie walczył od lipca 2021, kiedy to złamał nogę w starciu z Dustinem Poirierem. Tym samym McGregor przegrał drugie starcie z rzędu z Amerykaninem oraz trzecie w ostatnich czterech pojedynkach.