Donald Cerrone nie zamierza tolerować ataków ze strony kibiców MMA w mediach społecznościowych. Po szybkim zakończeniu walki „Kowboja” z Conorem McGregorem na UFC 246 niektórzy zaczęli zarzucać zawodnikowi „podłożenie się”. Cerrone miałby specjalnie szybko przegrać i zarobić za to dużo pieniędzy. Rekordzista UFC wdał się w dyskusję z obserwatorami na swoim profilu na Instagramie.

Fan: Po tym jak się podłożyłeś i możesz żyć za darmo…

Cerrone: Podłożyłem się, Ty głupi skur*ysynie? Z kim Ty rozmawiasz? Zajmij się kur*a swoim życiem.

Fan: Żyj wolno i daj się bić za pieniądze.

Cerrone: Myślisz, że to zabawne? Myślisz, że jestem gościem, co sprzedałby swoją duszę? Zrób mi przysługę i przestań mnie obserwować jeśli naprawdę tak uważasz.

Dla „Kowboja” przegrana z McGregorem była trzecią z rzędu. Przed pojedynkiem z Irlandczykiem zapowiadał, że zamierza przełamać swoją złą passę i wreszcie pokazać swoje umiejętności w ważnej walce. O Cerrone od zawsze mówiło się, iż w walkach o największą stawkę nie pokazuje się z najlepszej strony. Amerykanin to rekordzista UFC pod względem m.in. nokautów wysokimi kopnięciami czy bonusów po walkach. McGregor potrzebował jedynie 40 sekund, aby znokautować przeciwnika w pierwszej rundzie starcia na UFC 246.

ZOBACZ TAKŻE: „ZMOTYWOWANY CONOR MCGREGOR MOŻE POKONAĆ KAŻDEGO”

ZOBACZ TAKŻE: DIAZ KRÓTKO KOMENTUJE WYGRANĄ MCGREGORA NA UFC 246

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.