Cody Garbrandt kontuzjowany

Cody Garbrandt (11-3) musi pogodzić się, że na zwycięską ścieżkę będzie mógł powrócić nie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2020 roku. Menedżer Ali Abdelaziz potwierdził doniesienia o zerwaniu ścięgna w wiadomości dla portalu MMAJunkie. Nadal nie znamy jednak szczegółów kontuzji co do tego, które ścięgno zostało zerwane. Wiemy, że do zdarzenia doszło podczas treningu. ”No Love” ma zaplanowaną już operację.

PRZYPOMINAMY: Cody Garbrandt gotowy do powrotu, chce rywala z najlepszej piątki. 

Dla Amerykanina są to kolejne czarne chmury nad głową, gdyż kilka tygodni temu wyleczył uraz nadgarstka. Przypomnijmy, że zawodnik ostatni raz walczył w marcu 2019 roku i został znokautowany przez Pedro Munhoza (18-4) na UFC 235. Zatem do oktagonu powróci najprawdopodobniej po rocznej przerwie. Udanymi występami przed Brazylijczykiem także Garbrandt nie może się pochwalić. Na przełomie 2017 oraz 2018 roku przegrywał dwukrotnie z byłym mistrzem kategorii koguciej- T.J’em Dillashawem (16-4).

10 KOMENTARZE

  1. na jego miejscu dałbym sobie spokój.

    Na jego miejscu tak, ale jako fan mma dalej chcę oglądać jak Cody dostaje w pizdę. Czy zdrowie zawodnika to naprawdę wystarczający powód, żeby mi odbierać tę radość?

  2. Na jego miejscu tak, ale jako fan mma dalej chcę oglądać jak Cody dostaje w pizdę. Czy zdrowie zawodnika to naprawdę wystarczający powód, żeby mi odbierać tę radość?

    ::duszenie::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.