Kolejna gala Wotore?

Turniej Wotore za nami. Pierwsza tego typu gala na gołe pięści w Polsce zakończyła się, a zwycięzcą został Marek Samociuk, który w finałowym boju pokonał Szymona Szynkiewicza przez TKO.

Pierwsza edycja turnieju wzbudziła sporo emocji u naszych czytelników i większość osób zastanawiała się czy kolejne gale są w toku czy wszystko zakończy się tylko na tym jednym wydarzeniu. Dziś znamy już odpowiedź. Podczas wywiadu z Filipem Lewandowskim, jeden z organizatorów Wotore zdradził, że kolejne gale są już w planach:

Jak powstawało Wotore i organizowaliśmy pierwszy turniej, to w zamyśle od razu był drugi. Wstępnie myślimy o przełomie kwietnia i maja.

Maciej Browarski dodał jednak, że wszystko i tak ostatecznie zostanie ustalone, gdy wszyscy pomysłodawcy turnieju usiądą i na spokojnie przemyślą kolejną datę dla drugiego wydarzenia pod banderą Wotore.

Musimy usiąść, pogadać, podsumować to wszystko co się tutaj wydarzyło, wyciągnąć wnioski i iść dalej. Na pewno chcemy to zrobić w tym roku.

Pełny wywiad z organizatorem poniżej:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.