Siostry aresztowanego zawodnika UFC, Irwina Rivery, proszą o modlitwę za swojego brata. Zawodnik kategorii koguciej UFC, został aresztowany na Florydzie w USA za usiłowanie podwójnego zabójstwa swoich sióstr.

Według ESPN, Rivera trafił do aresztu w czwartek. Jak donosi portal, dwie siostry zawodnika (22 i 33 lata) zostały znalezione z wieloma ranami kłutymi. Młodsza siostra ma rany na plecach, głowie i ręce, kiedy to starsza ma obrażenia pleców, twarzy, rąk i dłoni. Kobiety żyją i przebywają w szpitalu. W specjalnie wydanym oświadczeniu jedna z sióstr opisała sytuację rodzinną i poprosiła o wsparcie dla Rivery.

Ja i Kelz czujemy się OK więc chcemy coś wyjaśnić i dać jasno znać, że nie chodzi tutaj o nas! Kochamy swojego brata i każdy kto zna naszą rodzinę wie jak siebie kochamy i ile dla siebie znaczymy. Jesteśmy naprawdę blisko i bardzo chcemy żeby nasz brat otrzymał profesjonalną pomoc, której tak bardzo potrzebuje.

W ostatni weekend nasz brat nie zachowywał się normalnie. Nie spał, mówił jak nie on, stracił zainteresowanie treningiem, a wiemy, że żyje żeby to robić. Zmartwiło mnie to więc bardzo szybko wsiadłam do samolotu żeby sprawdzić co się z nim dzieję. Jego stan był gorszy niż mogliśmy sobie wyobrazić i zanim mogłyśmy mu pomóc on kompletnie się załamał. To ie jest łatwe dla mnie i dla naszej rodziny, ale bardzo proszę, módlcie się za naszego brata, módlcie się żeby jego stan się ustabilizował i wrócił do nas, bo przez ostatnie 24 godziny jego stan psychiczny totalnie się pogorszył, zmienił się w coś, czego nie poznajemy. Ponownie – kochamy naszego brata i jesteśmy tu w 100% żeby mu pomóc! On naprawdę tego potrzebuje.

UFC jest świadome tej sytuacji i zapowiada, że wszelkie decyzje zależne będą od dochodzenia policj w tej sprawie. Rivera zadebiutował w UFC w ostatnim roku, a jego bilans w organizacji wynosi 1-2. W ostatniej walce przegrał przez niejednogłosną decyzję sędziowską z Andre Ewellem we wrześniu 2020 roku.

me and kelz are fine n well so we just wanna clear the air n let it be known that this is not about us! We love our…

Opublikowany przez Lezlye Riverę Piątek, 8 stycznia 2021

22 KOMENTARZE

 1. módlcie się żeby jego stan się ustabilizował i wrócił do nas

  Modlę się żeby ten psychol nigdy nie wrócił do nikogo.

 2. Ja rozumiem, że rodzina itd., ale laski modlą się o to żeby wyszedł i dokończył robotę??? Gość w najlepszym wypadku do końca życia nie powinien zostać wypuszczony z psychiatryka (jeżeli faktycznie dyńka mu zaszwankowała, of course. W innym przypadku – utylizacja).

 3. Gość ma zdrowo najebane pod deklem, powinni go ostro leczyć. Nikt normalny nie próbuje zabić swojej rodziny.

  Druga opcja jest taka, że te laski go wkurwiły i już miał ich dosyć, co mnie nie dziwi.

  Co jak co ale misja ogólnie słaba.

 4. Ale zdajecie sobie sprawę, że typ może mieć po prostu schizofrenie i że siostry faktycznie mogły znać go z innej strony i wcale nie muszą być POJEBANE? Na temat typa wszystko już zostało powiedziane, ale skoro siostra wsiada w samolot i leci sprawdzić co się z tobą dzieje, to raczej nie jest pojebana, tylko się troszczy. Posiadanie w rodzinie chorej psychicznie osoby to ogromny ciężar i naprawdę zdarzają się sytuacje w których nie wiadomo jak się zachować, nie wiadomo co myśleć. Nie ma żadnego powodu, żeby obrażać te kobiety, już kurwa bez przesady.

 5. Ale zdajecie sobie sprawę, że typ może mieć po prostu schizofrenie i że siostry faktycznie mogły znać go z innej strony i wcale nie muszą być POJEBANE? Na temat typa wszystko już zostało powiedziane, ale skoro siostra wsiada w samolot i leci sprawdzić co się z tobą dzieje, to raczej nie jest pojebana, tylko się troszczy. Posiadanie w rodzinie chorej psychicznie osoby to ogromny ciężar i naprawdę zdarzają się sytuacje w których nie wiadomo jak się zachować, nie wiadomo co myśleć. Nie ma żadnego powodu, żeby obrażać te kobiety, już kurwa bez przesady.

  Jak dla mnie to szacunek dla tych dziewczyn, podźgał je nożem, a one się nie wyparły go i widać, że coś musiało być na rzeczy, że wcześniej był normalny. Z tego co widzę, to typ ma 31 lat, podobno schizofrenie i inne choroby psychiczne często się manifestują po raz pierwszy w wieku 28-29 lat. Może miał jakieś lżejsze odpały wtedy, może mu coś później wyszło. Ja też nie rozumiem komentarzy, gdzie cisną po tych laskach, heheszki żeby lajki zebrać chyba.

 6. Ale zdajecie sobie sprawę, że typ może mieć po prostu schizofrenie i że siostry faktycznie mogły znać go z innej strony i wcale nie muszą być POJEBANE? Na temat typa wszystko już zostało powiedziane, ale skoro siostra wsiada w samolot i leci sprawdzić co się z tobą dzieje, to raczej nie jest pojebana, tylko się troszczy. Posiadanie w rodzinie chorej psychicznie osoby to ogromny ciężar i naprawdę zdarzają się sytuacje w których nie wiadomo jak się zachować, nie wiadomo co myśleć. Nie ma żadnego powodu, żeby obrażać te kobiety, już kurwa bez przesady.

  Jak dla mnie to szacunek dla tych dziewczyn, podźgał je nożem, a one się nie wyparły go i widać, że coś musiało być na rzeczy, że wcześniej był normalny. Z tego co widzę, to typ ma 31 lat, podobno schizofrenie i inne choroby psychiczne często się manifestują po raz pierwszy w wieku 28-29 lat. Może miał jakieś lżejsze odpały wtedy, może mu coś później wyszło. Ja też nie rozumiem komentarzy, gdzie cisną po tych laskach, heheszki żeby lajki zebrać chyba.

  A Wy co nagle tacy poważni jakby temat, za przeproszeniem, Jurasa dotyczył? :śmiech:

 7. Taaa, najpierw go wkurwiły do czerwoności a teraz będą wielkoduszne ofiary zgrywały…

  typical

  :matt:

  Gdyby je pobił, to byłby jakiś trop, ale jednak próba zabójstwa świadczy raczej źle o gościu

 8. Gdyby je pobił, to byłby jakiś trop, ale jednak próba zabójstwa świadczy raczej źle o gościu

  Przeta żartowałem sobie, nie mów, że też wziąłeś to na poważnie :beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.