Mistrz kategorii średniej UFC, Sean Strickland, pokazał fanom konfrontację, do którego doszło przed jego domem w Las Vegas. Strickland interweniował z użyciem broni.

Sean Strickland to aktualny mistrz kategorii średniej UFC, który znany jest ze swoich kontrowersyjnych opinii i czynów. Strickland jest adwokatem powszechnego dostępu do broni, którą chwali się zawsze w swoich mediach społecznościowych. Mistrz UFC ostatnio musiał z niej skorzystać, kiedy to bronił swojego domu przed według niego pijanym mężczyzną, który podejrzewany był przez Stricklanda o próbę kradzieży jego auta. Zobaczcie jak wyglądała sytuacja, którą Amerykanin opisał na swoim profilu na Instagramie.

Tyle wiem… Gość był pijany, miał uderzyć kobietę, ochroniarz to widział. On wyskoczył do swojego auta i uciekł. Ochroniarz za nim jechał, ten uderzył w krawężnik, rozwalił oponę, jechał bez niej przez jakiś czas, a później uciekł z auta i próbował schować się w moim domu. Początkowo myślałem, że chce ukraść moje auto… Później został aresztowany.

32-letni Strickland (28-5 MMA) przygotowuje się do walki z Dricusem Du Plessisem na UFC 297 w Kanadzie w styczniu 2024 roku. W ostatnim pojedynku na UFC 293 zdobył trzecią wygraną z rzędu. Kontrowersyjny Amerykanin na swoim koncie ma walki z m.in. Alexem Pereirą, Uriah Hallem, Nassourdine Imavovem czy Jackiem Hermanssonem. Niezwykle doświadczony zawodnik Xtreme Couture, gdzie do walk przygotowuje się także m.in. Francis Ngannou, 15 z 28 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. W oktagonie UFC występuje od marca 2014 roku, a większość walk na początku kariery w klatce organizacji były występami w kategorii półśredniej. Obecnie zajmuje on 8. miejsce w rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Mistrz kategorii średniej UFC, Sean Strickland, pokazał fanom konfrontację, do którego doszło przed jego domem w Las Vegas. Strickland interweniował z użyciem broni. Sean Strickland to aktualny mistrz kategorii średniej UFC, który znany jest ze swoich kontrowersyjnych opinii i czynów. Strickland jest adwokatem powszechnego dostępu do broni, którą chwali się zawsze w swoich mediach społecznościowych. […]

Odpowiedz polub

click to expand...