Kelvin Gastelum skomentował w swoich mediach społecznościowych wycofanie się z pojedynku przeciwko Dricusowi du Plessisowi.

Amerykanin pierwotnie miał się zmierzyć z Nassourdine Imavovem podczas nadchodzącej gali UFC 273. Francuz musiał się jednak wycofać z pojedynku z powodu problemów wizowych. W związku z tym Gastelum został zestawiony z mającym już zaplanowany pojedynek Dricusem du Plessisem. Niestety dwa dni później Amerykanin musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. Były pretendent do pasa tymczasowego wagi średniej postanowił się do tego odnieść w swoich mediach społecznościowych.

Nie chciałem, żeby tak się stało, ale niestety musiałem się wycofać z walki. Chcę przeprosić Dricusa za to, że wycofałem się w ostatniej chwili. Byłeś moją ostatnią nadzieją na pozostanie na karcie i jestem Ci wdzięczny, że to zaakceptowałeś. Niestety chwilę po podpisaniu kontraktu doznałem kontuzji. Cieszyłem się, że udało mi się pozostać na karcie. Wykonaliśmy z moim sztabem dużo pracy. Ich również chciałem przeprosić oraz ludzi którzy czekali na ten pojedynek. Zamierzam wrócić do pełnej sprawności i przygotować się do drogi, która zaprowadzi mnie do pasa.

Gastelum (MMA 16-8-1 NC, UFC 11-8-1 NC) przegrał swoje dwa poprzednie starcie decyzją sędziów z Robertem Whittakerem oraz Jaredem Cannonierem. Jego bilans w ostatnich sześciu walkach wynosi 1-5. Jedyną wygraną w tym czasie odniósł przeciwko Ianowi Heinischowi. Gastelum w 2018 roku miał szansę zdobycia pasa tymczasowego wagi średniej. Podczas UFC 236 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Isrealem Adesanyą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Bantamweight

8,274 komentarzy 7,374 polubień

Szkoda, Dricus by go zrobił.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,353 komentarzy 13,288 polubień

Szkoda, że wypadł. Walka z Dricusem mogła być niezła. Oczywiście okazał szacunek niedoszłemu rywalowi i go przeprosił za to, że wypadł, a to chyba dobrze o nim świadczy

Odpowiedz 7 polubień

m
miszaa

Legacy FC
Bantamweight

1,854 komentarzy 3,437 polubień

Szkoda tej walki, bo stawiałem na Dricusa.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Lightweight

9,035 komentarzy 18,935 polubień
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,711 komentarzy 31,963 polubień

Grubas kiedyś wyzywał Whittakera o to że wypadł (chociaż u Rob'a było że jeśli wyjdzie może umrzeć jeszcze zanim cokolwiek mocnego wejdzie) więc jebać te jego wyjaśnienia

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Fakt jest taki, że przeprosił natomiast dla mnie trochę kiepsko to wygląda z perspektywy tego jak kiedyś wielce negował Whittakera za to, że wypadł. Cóż szkoda, że do tego starcia nie dojdzie bo to była spora szansa dla Dricusa.

Odpowiedz 2 polubień