Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła kolejny pojedynek, któy odbędzie się na gali Babilon MMA 19, 12 lutego. Będzie to starcie w wadze piórkowej pomiędzy Karolem Kutyłą (MMA 3-1-0) a Arturem Drążkiem (MMA 5-4-0).

Kutyła na swoim koncie ma cztery walki w zawodowym MMA. Zadebiutował w maju 2019 roku pokonując w drugiej rundzie Krystiana Krawczyka. W drugim starciu jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem. Niecały rok później udanie powrócił do klatki pokonując przez techniczny nokaut Artura Krawczyka. Ostatni raz walczył na Babilon MMA 17 w październiku 2020 roku, pokonał wtedy na punkty Dawida Wylęgałę.

Drążek w zawodowym MMA walczy od 2012 roku. W swoim drugim pojedynku zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem, starcie to jednak przegrał. W kolejnych latach Drążek wygrywał między innymi z Bartoszem Żabczyńskim czy Ahmedem Kataevem, przegrywał natomiast z Ignasem Barysasem i Jakubem Piesiewiczem. Ostatni raz do klatki wszedł we wrześniu 2019 roku, pokonał wtedy na punkty Dawida Wylęgąłę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.