Już w najbliższy weekend do oktagonu UFC powróci Kai Kara-France. Z tej okazji najlepsza organizacja MMA na świecie postanowiła przypomnieć jedno z najgłośniejszych jego zwycięstw.

Kara-France powróci po dziesięciomiesięcznej przerwie w najbliższą sobotę, 3 czerwca. Podczas najbliższej gali UFC, 30-latek zmierzy się w walce wieczoru z Amirem Albazim. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć głośne zwycięstwo byłego pretendenta do pasa tymczasowego wagi muszej. Kara-France w grudniu 2021 na UFC 269 zmierzył się z byłym mistrzem kategorii koguciej, Cody’m Garbrandtem. „Don’t Blink” pokonał Amerykanina przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Poniżej nagranie całej walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,783 komentarzy 11,856 polubień

Już w najbliższy weekend do oktagonu UFC powróci Kai Kara-France. Z tej okazji najlepsza organizacja MMA na świecie postanowiła przypomnieć jedno z najgłośniejszych jego zwycięstw.

Kara-France powróci po dziesięciomiesięcznej przerwie w najbliższą sobotę, 3 czerwca. Podczas najbliższej gali UFC, 30-latek zmierzy się w walce wieczoru z Amirem Albazim. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć głośne zwycięstwo byłego pretendenta do pasa tymczasowego wagi muszej. Kara-France w grudniu 2021 na UFC 269 zmierzył się z byłym mistrzem kategorii koguciej, Cody'm Garbrandtem. "Don't Blink" pokonał Amerykanina przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Poniżej nagranie całej walki.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...