Rywalizujący w wadze ciężkiej KSW, Kamil Gawryjołek, przyznał, że doznał kontuzji przed ostatnią walką. Zawodnik z Lubelszczyzny miał problemy z kręgosłupem, które utrudniały mu przygotowanie do rywalizacji.

Gawryjołek zmierzył się ze Stefanem Vojcakiem na gali KSW 88. Wydarzenie odbyło się 11 listopada w hali w Radomiu. Polak w starciu z popularnym „Mutantem” poniósł pierwszą zawodową porażkę. Vojcak dobił serią ciosów Polaka w parterze w 66 sekund. Gawryjołek nie zamierzał chować głowy w piasek po porażce. Zawodnik z Puław przyznał, że nabawił się kontuzji kręgosłupa przed walką z Vojcakiem. Kamil w rozmowie z „Za Ciosem” od razu po KSW 88 wspomniał, że miał się wycofać z pojedynku, jednak lekarze pomogli mu w wyjściu do starcia. Polak kontuzji nabawił się kontuzji podczas sparingu z innym zawodnikiem wagi ciężkiej KSW, Szymonem Bajorem.

Może nie powinienem tego mówić, ale da mi to napewno nauczkę do kolejnych przygotowań. Nie chcę się teraz tłumaczyć, ale jestem po trzech blokadach na odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Wyszedłem z kontuzją, niestety dysk mi się rozwalił i pękł. Gdyby nie MD Clinic to nie wyszedłbym do walki. Już dwa tygodnie temu miałem rezygnować, ale szkoda mi było przygotowań, więc lekarze wrzucili mi blokadę w kręgosłup i wyszedłem.

Kontuzji nabawiłem się na sparingu. Organizm był wymęczony. Pojechałem do Szymona Bajora na trening i robiliśmy 5 rund po 5 minut. W czwartej rundzie odjęło mi nogę, dysk mi się rozwalił i uciska mi teraz w nerwy.

Gawryjołek (MMA 5-1) od początku kariery rywalizuje w organizacji Strife oraz KSW. Przed sobotnim starciem wygrał z Zsoltem Ballą przez poddanie w walce wieczoru sierpniowej gali Strife Tube w Lublinie. Gawryjołek w KSW pokonywał Marka Samociuka oraz Oļegsa Jemeļjanovsa. Wszystkie zwycięstwa 26-latek kończył w pierwszej rundzie – głównie, bo 4 razy, nokautował swoich rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,902 komentarzy 2,914 polubień

Rywalizujący w wadze ciężkiej KSW, Kamil Gawryjołek, przyznał, że doznał kontuzji przed ostatnią walką. Zawodnik z Lubelszczyzny miał problemy z kręgosłupem, które utrudniały mu przygotowanie. Gawryjołek zmierzył się ze Stefanem Vojcakiem na gali KSW 88. Wydarzenie odbyło się 11 listopada w hali w Radomiu. Polak w starciu z popularnym „Mutantem” poniósł pierwszą zawodową porażkę. Vojcak dobił […]

Odpowiedz polub

click to expand...