Były pretendent do pasa wagi muszej UFC, Kai Kara-France, nie zawalczy podczas wydarzenia z numerem 284. Zawodnik z Nowej Zelandii poinformował o kontuzji na swoim Instagramie.

29-latek miał zawalczyć na UFC 284, która odbędzie się 12 lutego w Perth. Jego rywalem miał być Alex Perez. Niestety Kara-France musiał wycofać się z powodu kontuzji z pojedynku przeciwko Amerykanowi. Nie wiadomo czy organizacja będzie szukała zastępstwa dla Pereza. Pewne jest, że Nowozelandczyk wyraża gotowość do stoczenia walki z byłym pretendentem do pasa UFC w późniejszym terminie. Jednocześnie Kara-France nie ukrywał rozczarowania we wpisie z powodu takiego przebiegu zdarzeń.

Kara-France (MMA 24-10, 1 NC) miał wrócić do oktagonu po ostatniej nieudanej próbie zdobycia tymczasowego pasa kategorii muszej UFC. W lipcu 29-latek zmierzył się z Brandonem Moreno, ale musiał uznać wyższość Meksykanina. „The Assassin Baby” znokautował rywala kopnięciem na korpus oraz ciosami z góry w trzeciej rundzie drugiej walki gali UFC 277. Wcześniej Kara-France był na fali trzech wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.