Gwiazda kategii półśredniej UFC – Jorge Masvidal nadal nie porozumiał się z organizacją Dany White’a w sprawie powrotu do oktagonu. Amerykanin w swojej najbliższej walce zdaniem kibiców powinien zmierzyć się z mistrzem Kamaru Usmanem lub stanąć naprzeciw Colby’ego Covingtona. Tak czy siak, ”Gamebred” chciałby, aby jego kontrakt był czegoś wart i ciągle dąży do tego, aby otrzymać odpowiednie wynagrodzenie.

Jeżeli nie jestem tego wart, to pozwólcie mi odejść.

Ten wpis tylko w małym stopniu odzwierciedlił niezadowolenie Jorge, po pewnym czasie na jego Twitterze pojawiło się jeszcze więcej postów.

Dlaczego mam bić się za połowę stawki? To połowa ostatniego zarobku.

Nie mówcie mi o żadnej pandemii, skoro wasze słupki na giełdzie stoją wysoko. Wszyscy wracają do pracy, a wy budujecie wyspę. Przestańcie pogrywać z fanami i nami.

Trochę historii dla nowych fanów, którzy dopiero poznali ten sport. Jestem tutaj od 16 lat, nigdy nie odrzuciłem propozycji walki. Zapytali mnie o walkę z numerem 3 swego czasu w jego rodzinnym mieście, kiedy miałem roczną przerwę. Nominowany do nagrody nokautu roku, a rozmawiają ze mną o 5 miejscu w rankingu.

Nie muszę z nim się bić. Na koncie najszybsze zwycięstwo w historii UFC, pytali o Madison Square Garden i walkę z 3 różnymi zawodnikami, zgodziłem się na wszystkich. Biłem się na podwórku i nikt nie lekceważył mnie tak jak teraz.

Niektórzy zawodnicy oraz przyjaciele organizacji próbują jak najszybciej wyciszyć  Masvidala w mediach społecznościowych, jednak ten nie ulega żadnej presji, jak na prawdziwego ”BMF’a” przystało.

Urzędasy wraz z białymi rycerzami UFC wyłaniają się i próbują powstrzymać mój tok myślenia. Teraz wiecie, kogo mają w swoim zanadrzu.

Na koniec dodajmy, że nie tylko zawodnik American Top Team narzeka w ostatnim czasie na obecnego pracodawcę. Kilka dni temu Jon Jones poprosił o zwolnienie z organizacji, gdyż nie dostał odpowiedniej propozycji i jego zdaniem sternik Dana White skłamał, mówiąc, że ”Bones” zażądał 30 milionów dolarów za pojedynek z Francisem Ngannou.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.