Zawodnik kategorii półciężkiej UFC, Johnny Walker, zapowiedział za pośrednictwem Twittera powrót do oktagonu. Więcej szczegółów dotyczących daty i przeciwnika póki co nie ujawniono.

Walker w ostatnim starciu zmierzył się z Magomedem Ankalaevem w trzeciej walce gali UFC 294. Wydarzenie odbyło się 21 października w Abu Zabi. Walka w kategorii półciężkiej mogła wyłonić następnego pretendenta do pasa mistrzowskiego. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie, natomiast żaden z zawodników nie mógł cieszyć się z wygranej. Ankalaev po trzech minutach rywalizacji wyprowadził nielegalne kopnięcie na głowę Walkera. Po kontroli lekarza podjęto uznano walkę za nieodbytą. Decyzja ta wywołała spore kontrowersje w świecie mieszanych sztuk walki.

Brazylijczyk za pośrednictwem Twittera ujawnił, że ma już zaplanowany następny pojedynek. Walker nie zdradził kto będzie jego przeciwnikiem oraz na jakiej gali wejdzie do oktagonu. Sam zawodnik nie ukrywa szczęścia z powodu kolejnego pojedynku. Bardzo możliwe, że organizacja zdecyduje się na ponowne zestawienie go z Ankalaevem.

Mam datę walki. Jestem podekscytowany.

Walker (MMA 21-7, 1 NC) przed walką na UFC 294 był na fali trzech zwycięstw z rzędu. Brazylijczyk pokonywał Anthony’ego Smitha, Paula Craiga oraz Iona Cutelabę. Tego pierwszego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów na majowej gali UFC. 19 z 21 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Walker zajmuje 7. miejsce w rankingu kategorii półciężkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,886 komentarzy 2,895 polubień

Zawodnik kategorii półciężkiej UFC, Johnny Walker, zapowiedział za pośrednictwem Twittera powrót do oktagonu. Więcej szczegółów dotyczących daty i przeciwnika póki co nie ujawniono. Walker w ostatnim starciu zmierzył się z Magomedem Ankalaevem w trzeciej walce gali UFC 294. Wydarzenie odbyło się 21 października w Abu Zabi. Walka w kategorii półciężkiej mogła wyłonić następnego pretendenta do pasa […]

Odpowiedz polub

click to expand...