Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej popularnych zawodniczek MMA na świecie. Była mistrzyni UFC, która ostatnio pokonała Michelle Waterson, po wielu latach rywalizacji sportowej nadal pozostaje w czołówce światowych rankingów. Prawdopodobnie w kolejnym pojedynku Asia dostanie szansę na walkę o pas mistrzowski kategorii słomkowej UFC z Weili Zhang. Na przestrzeni ostatnich lat wiele wydarzyło się w życiu Jędrzejczyk, zarówno w sferze prywatnej jak i służbowej. W wywiadzie dla „PoGongu” zapytana czy spotkała na swojej drodze ludzi, których zmieniły pieniądze, Polka otwarcie opowiedziała o swoim prywatnym życiu:

Spotkałam. Jestem po rozstaniu z narzeczonym. Mój menedżer ukradł mi pieniądze, a to była bardzo bliska mi osoba. Od roku zaczęłam korzystać z tego, co osiągnęłam. Ktoś do mnie powiedział: Aśka, osiągnęłaś tak dużo i nawet nie cieszysz się sukcesami. Wcześniej nawet nie korzystałam z zarobionych pieniędzy. Chciałam się dzielić dobrem. Udzielałam się bardzo mocno charytatywnie. Ludzie nie wiedzą, że kupowałam łóżka do szpitali, pomagałam dzieciom. Jestem wdzięczna Bogu za wszystko, co mam.

Kto najbardziej zawiódł Jedrzejczyk? Polka odpowiedziała bez konkretów:

Ujmę to ogólnie, zdecydowanie najbardziej boli zdrada i gdy ranią osoby, które najmocniej kochamy.

Była mistrzyni UFC zapytana o organizację Fame MMA szczerze wypowiedziała się na temat walk YouTuberów.

Nie mam nic przeciwko temu, ale nie chciałabym, żeby to było traktowane jako sport. Bo to nie jest sport. Możesz to napisać drukowanymi literami. To jest rozrywka dla gawiedzi. Niech sobie będzie, ale będę strzelała jak z granatnika, jeżeli ktoś mi powie, że powinnam walczyć z mistrzynią tej organizacji. Choć mam plan na freak walkę w przyszłości.

Czy Jędrzejczyk zawalczyłaby dla Fame MMA? Sama zawodniczka wątpi w taką współpracę.

Myślę, że nie mają tylu pieniędzy, aby zaproponować mi walkę.

Jeśli finanse by się znalazły, Polka i tak nie wie czy zawalczyłaby w klatce Fame:

To zrobię to wtedy dla gawiedzi. Chociaż wątpię, bo jestem sportowcem.

Cały wywiad z Jędrzejczyk możecie przeczytać .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.