Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni wagi słomkowej wcieli się w nową rolę – będzie jurorką w słynnym programie rozrywkowym „Dance, dance, dance!”. TVP startuje z trzecią edycją tanecznego show, która ma ruszyć 5 marca. Zawodniczka MMA zasiądzie w jury obok Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli – Joanna zastąpi w tej roli Annę Muchę.

Miałam wystąpić jako uczestniczka i to zdradzę, to jest mocna zdrada, ale niestety moje prywatne plany mi tego nie umożliwiły. To jest bardzo ciężka praca, bo uczestnicy trenują każdego dnia, co nie jest mi obce. Dopiero niedawno dostałam tę ofertę, chyba ze dwa tygodnie temu. Szybko ją przemyślałam, zmieniłam pewne plany, które mogłam i będę w jury (…) To jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i czymś ciekawym, bo ja lubię się sprawdzać w różnych dziedzinach życia, wychodzić ze strefy komfortu. Zdecydowanie taniec nie jest mi obcy, chociaż koślawo tańczę, wybaczcie, ale tutaj chodzi o tę dyscyplinę, bo nieważne czy to jest sport, taniec, biznes czy media, za każdym razem trzeba się poświęcać i mieć w sobie ogrom dyscypliny, by osiągnąć sukces (…) Wbrew pozorom będę chyba tą miłą jurorką, bo ja nie lubię krzyczeć na ludzi, chociaż jestem bardzo wymagająca. Przejrzę materiały z Anną Muchą i czegoś się nauczę – mówiła w „Pytaniu na śniadanie”.

Sama Joanna podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych, niestety po fali negatywnych komentarzy wpis usunęła, nagrywając później instastory w celu wyjaśnienia, dlaczego to zrobiła:

Przez skrajność wszystkich posty zostały usunięte, gdyż daleka jestem od skrajności i nienawiści (…) Nie usunęłam ich dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu, którego ja nie widzę i spływa to po mnie. Nie ciśnijcie sobie. Najbardziej mi szkoda was, bo obrzucacie się epitetami. Nie ciśnijcie sobie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, tylko miłość, życzliwość i większe zrozumienie (…). Nie oceniajmy.

Polkę ostatni raz mogliśmy podziwiać w klatce w marcu 2020 roku – walczyła wówczas z Weili Zhang. JJ przegrała decyzją sędziów. Pojedynek ten został uznany za najlepszy w MMA w ubiegłym roku, a także został nagrodzony statuetką na gali Heraklesy 2020 w kategorii „Walka roku”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.