Nie pozostał obojętny względem Paulo Costy jego najbliższy rywal Khamzat Chimaev. Czeczen zarzucił Brazylijczykowi wycofanie się z pojedynku, a także postanowił zadrwić z ostatniej jego operacji.

Chimaev ma zmierzyć się z Costą w pojedynku kategorii średniej podczas gali UFC 294. Wydarzenie odbędzie się 21 października w Etihad Arena w Abu Dhabi. Pojedynek „Borza” z Brazylijczykiem ma być drugą najważniejszą potyczką wydarzenia. Istnieją przesłanki jakoby do pojedynku miało nie dojść. Costa nie tak dawno przeszedł operacje łokcia, a sam prezydent UFC, Dana White, powiedział, że nie wiadomo czy dojdzie do starcia.

Czeczen postanowił skomentować w mediach społecznościowych z Costy. Czeczen zadrwił z jego operacji oraz zarzucił przez grafikę skrzyni biegu zarzucił mu uciekanie od pojedynku. Dodatkowo „Borz” wystosował apel do szefa UFC o starcie z jakimkolwiek przeciwnikiem.

Jeszcze jedna operacja.

Z kimkolwiek Dana.

Chimaev (MMA 12-0) pozostaje niepokonany w zawodowej karierze MMA. W ostatniej walce poddał Kevina Hollanda w pierwszej rundzie UFC 279. Gala odbyła się we wrześniu ubiegłego roku w Las Vegas. „Borz” u amerykańskiego hegemona rywalizuje od 2020 roku. Dotychczas wygrał 6 walk, w tym 5 przed czasem. Chimaev zajmuje 4. miejsce w klasyfikacji kategorii półśredniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,872 komentarzy 2,867 polubień

Nie pozostał obojętny względem Paulo Costy jego najbliższy rywal Khamzat Chimaev. Czeczen zarzucił Brazylijczykowi wycofanie się z pojedynku, a także postanowił zadrwić z ostatniej jego operacji. Chimaev ma zmierzyć się z Costą w pojedynku kategorii średniej podczas gali UFC 294. Wydarzenie odbędzie się 21 października w Etihad Arena w Abu Dhabi. Pojedynek „Borza” z Brazylijczykiem ma być drugą […]

Odpowiedz polub

click to expand...