Przygotowujący się do walki na nadchodzącej gali UFC, Shavkat Rakhmonov wypowiedział się na temat  najbliższego pojedynku oraz swojej przyszłości. Zawodnik z Kazachstanu jest przekonany, że będzie mistrzem najlepszej organizacji MMA na świecie.

Rakhmonov na gali UFC Vegas 57 stanie przed najcięższym jak dotąd testem w swojej karierze. Naprzeciwko niepokonanego Kazacha stanie zawodnik z czołowej dziesiątki rankingu kategorii półśredniej, Neil Magny. Rakhmonov wziął udział w dniu medialnym zorganizowanym przed galą podczas którego odpowiadał na pytania dziennikarzy. 27-latek wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku oraz o planach na dalszą przyszłość.

On jest dobrym przeciwnikiem, dobrym testem dla mnie. Jestem gotowy, aby pokazać, że jestem lepszy od niego oraz od każdego w dywizji. Uważam, że zasługuję na więcej uwagi. Jestem przyszłym mistrzem UFC, taka jest wola Boga. Czas to pokaże.

 

Moim celem jest zawsze zwycięstwo. Nie ma znaczenia jak, po prostu żeby sędzia uniósł moją rękę do góry. Walka na pełnym dystansie nie jest dla mnie problemem. Najważniejsze jest zwycięstwo, nie ważne w jaki sposób.

Rakhmonov w organizacji UFC walczy od 2020 roku. W tym czasie wygrał trzy pojedynki przed czasem. Za ostatnie zwycięstwo odniesione przeciwko Carlstonowi Harrisowi otrzymał nagrodę za najlepszy występ wieczoru. Kazach przed angażem w najlepszej organizacji MMA dzierżył pas mistrzowski kategorii półśredniej M-1. Rakhmonov pozostaje niepokonany w zawodowej karierze z piętnastoma zwycięstwami odniesionymi przed czasem. Kazach w rankingu kategorii półśredniej UFC zajmuje piętnastą pozycję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

barthez01

EFC Africa
Heavyweight

3,022 komentarzy 1,376 polubień

Oby Cię Magny klinczem nie zajechał.

Odpowiedz 1 Like

WaszkaOG

BAMMA
Welterweight

925 komentarzy 1,731 polubień

Całkiem możliwe, że będzie mistrzem, jest bardzo dobry i młodszy od wszsystkich oprócz Czimajewa.

Odpowiedz 1 Like

Komentator Internetu

EFC Africa
Heavyweight

3,003 komentarzy 5,606 polubień

Jak dla mnie ma naprawdę spory potencjał i nie zdziwiłbym się gdyby w przyszłości miał pas.

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

WSOF
Light Heavyweight

3,365 komentarzy 4,313 polubień

Kurwa kolejny co jest wybrańcem Boga :matt:

Odpowiedz polub