Podczas UFC 272 dojdzie do pięciorundowej konfrontacji w czołówce kategorii półśredniej między byłymi przyjaciółmi oraz sparingpartnerami, a obecnie zaciekłymi rywalami, Colbym Covingtonem i Jorge Masvidalem. Na temat tej długo wyczekiwanej batalii wypowiedział się ostatnio Kamaru Usman, który podzielił się swoimi odczuciami.

Mistrz z Nigerii dwukrotnie mierzył się zarówno z jednym, jak i drugim zawodnikiem. Co więcej, za każdym razem zwyciężał sportową rywalizację z nimi. Wybitny 34–latek jest podekscytowany tym zestawieniem, a ponadto sam wybiera się w przyszłym tygodniu do T-Mobile Arena, aby na żywo obejrzeć tę galę, o czym między innymi mówił w studiu podczas minionego wydarzenia największej organizacji MMA na świecie.

Moje przygotowania pod tych zawodników były chaotyczne. Nie chodziło tylko o ich wysportowanie czy umiejętności, ale także o docinki. Jeden chciał mnie ochrzcić, a drugi wsadzić na nosze. Będąc w stanie przez to przebrnąć i faktycznie odnieść sukces, to koniec końców mam coś z nimi wspólnego. Jestem fanem – może nie największym, ale jestem – ich obu i nie mogę się już doczekać, aby obejrzeć tę walkę w następną sobotę.

Colby Covington oraz Jorge Masvidal nie dzielą ze sobą maty już od dobrych kilku lat. Ci wojownicy często są pytani przez dziennikarzy, jaki wpływ na walkę będzie miało ich doświadczenie treningowe. Każdy z nich jest przekonany o swojej sportowej wyższości, powołując się na wspólną przeszłość. W opinii Kamaru Usmana nie będzie to miało jednak większego znaczenia, ponieważ obaj od tego czasu poczynili znaczny progres.

Sądzę, iż Covington podczas tej walki zda sobie sprawę, że trudniej jest teraz obalić Masvidala, niż wtedy, kiedy jeszcze ze sobą trenowali. Zaś z drugiej strony Masvidal przekona się o tym, że dużo trudniej wymieniać ciosy z Covingtonem, niż wtedy, kiedy spuszczał mu lanie na początku jego kariery.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Jebuch

BAMMA
Heavyweight

1,047 komentarzy 3,918 polubień

Odpierdolił obu po dwa razy,więc teraz może pobawić się w kibica. Absolutny masterpiece trolerski w wykonaniu Kamaru.

Odpowiedz 5 polubień

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Cóż w sumie jest on jedynym człowiekiem, który pokonał ich dwukrotnie(Masvidala w mojej opinii łatwiej), więc na pewno jego zdanie może się tutaj w jakimś stopniu liczyć.

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,817 komentarzy 18,593 polubień

nie no kamaru to taki troll. Opierdolił ich dwukrotnie z czego masa prawie zabił w 2 walce, i teraz kibic :mamed:

Odpowiedz polub

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,707 komentarzy 31,960 polubień

Będzie ciekawie ale nadal stawiam że Kolba go wyjaśni

Odpowiedz 2 polubień

Wtfit

BAMMA
Middleweight

976 komentarzy 2,285 polubień

Usman by double KO

Odpowiedz polub

G
Guest

coba easy win a potem dopełnienie trylogii z usmanem, auuuuu :bleed:

Odpowiedz 2 polubień