pudzianowski dia bombardier

Serigne Ousmane Dia, który już w weekend zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, zna go, bo od dawna śledzi jego karierę i jest pewny zwycięstwa nad byłym strongmanem.

Serigne Ousmane Dia, znany na całym świecie jako „Bombardier”, dotarł właśnie do Polski i po wylądowaniu udzielił wywiadu serwisowi Polsatsport.pl, w którym przyznał, że zna Mariusza Pudzianowskiego, bo od dawna śledzi jego karierę. Dodał też, że jego marzeniem było wystąpić w klatce KSW. Zapaśnik z Senegalu mówiąc o tym jak postrzega Mariusza jako przeciwnika, stwierdził:

W związku z tym, że jestem przed walką, nie będę zdradzał zalet i wad Pudzianowskiego. (…) Uważam, że jestem bardziej kompletnym zawodnikiem od mojego przeciwnika. Praktykuję obie sztuki walki. Pudzianowski skupia się tylko i wyłącznie na MMA. (…) Mam zamiar pokazać mu jak się walczy. Będzie ostry pojedynek.

Do walki 120-kilowego Mariusza Pudzianowskiego  ze 140-kilogramowym Serigne Ousmane Dią dojdzie już 20 marca, podczas gali KSW 59. Starcie odbędzie się w wadze superciężkiej.

Podczas nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą również walkę mistrzowską pomiędzy Antunem Raciciem i Sebastianem Przybyszem oraz bój Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffe’em.

Gala KSW 59 będzie drugim wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku.

4 KOMENTARZE

  1. Nie znasz Pudziana grubasie. Pan Mariusz od lat gotuje kamień i lepiej trzymaj się jak trafi się, że go ugotuje akurat na wasza walkę.

  2. No tak, on umie 2 sztuki walki – obejmowanie drugiego grubasa i tarzanie się w piasku. Pan Mariusz umie tylko łapać i rzucać.

  3. Ewidentnie grubas nie docenia tego, że Mario nie tylko ćwiczy MMA, ale też przede wszystkim KSW!

  4. Ha ale nam się szykuje festyn w ten weekend, prawdziwe igrzyska wstydu, dla rozjuszonej gawiedzi, mężni wojownicy walczący o splendor, chwałe i plastikowe trofea.. W imie Cesarza!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.