Komentator UFC oraz jeden z największych podcasterów w historii, Joe Rogan, wychwala Toma Aspinalla. Anglik w ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC pokonując Sergeia Pavlovicha.

Aspinall z krótkim wyprzedzeniem zaakceptował walkę z Pavlovichem na UFC 295 w Nowym Jorku w listopadzie tego roku. 30-letni Anglik błyskawicznie rozprawił się z rywalem i zostął nowym tymczasowym mistrzem kategorii ciężkiej UFC. W rozmowie z The Rock, Joe Rogan wypowiedział się w superlatywach na temat Toma Aspinalla.

Jest fenomenalny. Jest ewolucją w tym sporcie, doskonałym przykładem rozwoju MMA. To dlatego, że jest wszechstronny. Ma elitarne jiu-jitsu, elitarne obalenia, zapasy, jego stójka jest niezwykła. Znokautował Sergeia, który jest jednym z najstraszniejszych zawodników w MMA. On znokautował go w pierwszej rundzie. Sposób, w jaki wygrał ten pojedynek był idealny i zrobił to z rozje*anymi plecami.

30-letni Aspinall (14-3 MMA) ostatnio wyznał, że chce być aktywny i może wystąpić w ringu bokserskim jeśli UFC nie zaoferuje mu niedługo walki. Jako następnego rywala, Anglik wskazuje Stipe Miocicia, który na UFC 295 miał zmierzyć się z Jonem Jonesem. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Marcinem Tyburą, Andreiem Arlovskim czy Alexandrem Volkovem. W przeszłości trenował z m.in. Tysonem Furym czy Rico Verhoevenem. Wszystkie zwycięstwa w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnym mistrzem kategorii ciężkiej jest Jon Jones, ale ten doznał ostatnio poważnej kontuzji i nie wiadomo kiedy będzie w stanie wrócić do klatki MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,916 komentarzy 2,957 polubień

Komentator UFC oraz jeden z największych podcasterów w historii, Joe Rogan, wychwala Toma Aspinalla. Anglik w ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC pokonując Sergeia Pavlovicha. Aspinall z krótkim wyprzedzeniem zaakceptował walkę z Pavlovichem na UFC 295 w Nowym Jorku w listopadzie tego roku. 30-letni Anglik błyskawicznie rozprawił się z rywalem i zostął […]

Odpowiedz polub

click to expand...