Walcząca w swoim ostatnim pojedynku w wadze słomkowej UFC, Jessica Andrade powróci do kategorii muszej. „Bate Estaca” zmierzy się z Manon Fiorot na wrześniowej gali najlepszej organizacji MMA w Paryżu. Informację o pojedynku przekazał dziennikarz MMA Junkie, Nolan King.

Andrade (MMA 23-9, UFC 14-7) w ostatnim pojedynku pokonała trójkątnym duszeniem w stójce Amande Lemos w walce wieczoru kwietniowej gali UFC. Było to pierwsze poddanie tą techniką w historii organizacji UFC. W kwietniu podczas gali UFC 261 otrzymała szansę walki o pas z Valentiną Shevchenko, jednak musiała uznać wyższość mistrzyni. „Bullet” rozbiła Andrade łokciami w drugiej rundzie starcia. „Bate Estaca” w 2019 roku była mistrzynią wagi słomkowej po pokonaniu Rose Namajunas. W swojej karierze walczyła również w wadze koguciej. Brazylijka jest jedyną zawodniczką w historii UFC, która wygrywała starcia przed czasem w trzech różnych kategoriach wagowych. Andrade jest sklasyfikowana na szóstym miejscu w kategorii słomkowej oraz na czwartej pozycji w wadze muszej w rankingu UFC. 17 z 23 zwycięstw zdobywała przed czasem.

Fiorot (MMA 9-1, UFC 4-0) pierwotnie miała zmierzyć się z Katlyn Chookagian, jednak ta wycofała się z powodu kontuzji. „The Beast” może pochwalić się znakomitą serią dziewięciu zwycięstw. W ostatnim pojedynku zdominowała Jennifer Maię, pokonując ją jednogłośną decyzją sędziów. Przed angażem w UFC, Fiorot walczyła w organizacji UAE Warriors, gdzie dzierżyła pas kategorii muszej. Francuzka jest znana ze swojej dobrej stójki – 6 z 9 zwycięstw zdobywała nokautując swoje rywalki. Fiorot w klasyfikacji kategorii muszej plasuje się na szóstej pozycji.

Gala w Paryżu odbędzie się 3 września w obiekcie Accor Arena. Będzie to pierwsza wizyta najlepszej organizacji MMA na świecie we Francji. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej, Cyrila Gane oraz Taia Tuivasy. Kibice zobaczą również pojedynek dwóch czołowych średnich, Marvina Vettoriego z Robertem Whittakerem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

zoom

UFC
Middleweight

10,524 komentarzy 12,227 polubień

Będzie czas się iść odlać/przynieść piwo/chipsy/cokolwiek hehe :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

oKurwaMojeOko

Jungle Fight
Light Heavyweight

385 komentarzy 1,119 polubień

proszę o nie wrzucanie tu zdjęcia jej psiochy :watchingyou:

Odpowiedz 3 polubień

GypsyKing

Brutaal
Welterweight

531 komentarzy 1,049 polubień

Macie zdjęcia jej psiochy?:lizoremotmaly2:

Odpowiedz polub

Cyklop Schabowy

M-1 Global
Lightweight

3,693 komentarzy 6,761 polubień

proszę o nie wrzucanie tu zdjęcia jej psiochy :watchingyou:

Macie zdjęcia jej psiochy?:lizoremotmaly2:

Nosz kurła, nawet tutaj zdania ekspertów podzielone :mamedwhat:

Odpowiedz 7 polubień

Raven

EFC Africa
Welterweight

2,899 komentarzy 9,337 polubień

proszę o nie wrzucanie tu zdjęcia jej psiochy :watchingyou:

No właśnie czytam "Andrade" i od razu przed oczami staje mi obraz jej sowy i pseudo-cycków:brianvomit:Ewidentny znak tego, że pewnych rzeczy nie da się już odzobaczyć. Dzięki Panowie za to...wyjątkowej klasy doświadczenie::clintdis::

Odpowiedz 5 polubień