Mateusz Gamrot, zawodnik kategorii lekkiej UFC, nie ukrywa swojej niechęci do Paddy’ego Pimbletta. Polak uważa, że ten miał bardzo łatwych rywali w oktagonie.

Gamrot do oktagonu powróci podczas gali UFC Fight Night 258. Wydarzenie odbędzie się 31 maja w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. 34-latek zmierzy się z Ludovitem Kleinem. W drodze do pojedynku Mateusz pojawił się w programie dziennikarza Ariela Helwaniego. Ten zapytał Gamrota o sprzeczkę medialną z Paddy’m Pimblettem. „Gamer” nie ukrywa swojej niechęci do Anglika i jest przekonany, że pokonałby go w oktagonie. Obecnie Paddy pozostaje bez zestawionego pojedynku.

Nie lubię tego gościa, gadał zbyt dużo. Chciałbym spotkać się z nim w oktagonie, ponieważ ta droga, do miejsca w którym jest, była zbyt łatwa. Oczywiście, że bym go pokonał.

Gamrot (MMA 24-3, 1 NC) przegrał w sierpniu 2024 przez niejednogłośną decyzje sędziów z Hookerem na UFC 305. Porażka ta przerwała serię trzech zwycięstw Polaka. Wcześniej “Gamer” pokonał w marcu Rafaela dos Anjosa przez jednogłośną decyzję sędziów na gali UFC 299. Polak pokonywał w swojej karierze takie nazwiska jak m.in. Rafael Fiziev, Arman Tsarukyan, czy Jalin Turner. Gamrot zajmuje obecnie 7. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. 13 z 24 zwycięstw zdobył kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Pimblett (MMA 23-3) w amerykańskiej organizacji pozostaje niepokonany z siedmioma zwycięstwami. W kwietniu na UFC 314 pokonał Michaela Chandlera przez TKO w trzeciej rundzie, za co otrzymał bonus w wysokości 50. tysięcy dolarów. Pimblett w amerykańskiej organizacji występuje od 2021 roku. 17 z 23 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Pimblett to były mistrz kategorii piórkowej organizacji Cage Warriors. “The Baddy” zajmuje 8. miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

39 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,683 komentarzy 58,017 polubień

Bez obaw. @Patrosixxx
Jesteśmy przekonani, że Paddy jest przyszłym mistrzem i zdominuje każdego przeciwnika na drodze do zdobycia pasa UFC.
:boystop:

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Light Heavyweight

4,635 komentarzy 9,741 polubień

Paddy wygrywa z Gamerem. I said what I said :fjedzia:

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,562 komentarzy 35,870 polubień

Bez obaw. @Patrosixxx
Jesteśmy przekonani, że Paddy jest przyszłym mistrzem i zdominuje każdego przeciwnika na drodze do zdobycia pasa UFC.
:boystop:

Angole będą mieć pasy zobaczysz. Tom i Paddy tylko najpierw pas zdobędzie Topuria

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,251 komentarzy 68,583 polubień

To prawda, teraz zastanów się dlaczego Twoja jest taka 'trudna' i może wyciągnij wnioski:beczka:

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of MooDancer
MooDancer

ONE FC
Lightweight

2,384 komentarzy 7,837 polubień

To prawda, teraz zastanów się dlaczego Twoja jest taka 'trudna' i może wyciągnij wnioski:beczka:

Wnioski na bank już są wyciągnięte. W Gamerze widać inicjatywę.

Trafił jednak na sufit swoich umiejętności. Lekki który powinien być piórkowym z uwagi na możliwości fizyczne.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Volkan
Volkan

BAMMA
Flyweight

706 komentarzy 2,064 polubień

Czy ja wiem, obawiam się że Gamrot przegrałby z Chandlerem... Paddy kontrolował go i rozbijał w parterze a Gamrotowi na 99% uciekłaby po sekundzie jak wszyscy

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,340 komentarzy 81,842 polubień

Kiedyś tak, teraz mam wątpliwości.
Paź przy Gamerze wygląda jak z półśredniej a n stójkę i parter nie choruje.
Nie lubię chuja ale teraz ta walka to jest 50/50

Odpowiedz polub

G
Guest

Chłopie jak masz hype i za sobą tyle fanów to idziesz taka drogą, do tego ma charyzmę, polaryzuje wszystkich, efektowne walki, a ty męczysz decyzję, bezbarwny

Fizycznie Angol by cię zmielił, parter swietny i stojka coraz lepsza, cały czas progres, Gamrot regres, teraz musisz walczyć z jakimś paziem

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Bellator
Welterweight

4,349 komentarzy 25,199 polubień

Może i jego droga nie była zbyt trudna, ale twoja również. Dariush który po twojej walce ma same przegrane, post prime RDA ten murzyn którego wyjebali, średniak Hooker. Gdyby Gamrot skończył ich przed czasem to byłby numer 1,2 w rankingu a może nawet po walce o pas. :fjedzia:

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of DONTOLIVER
DONTOLIVER

Bellator
Middleweight

4,456 komentarzy 11,698 polubień

PADDY ROBI MAMROTA ŁATWIUUUUTKO :heart:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,353 komentarzy 16,975 polubień

W ewentualnym starciu chyba postawiłbym na Gamera ale z drugiej strony Angol jest na lekką duży i dosyć silny. Umiejętności większe ma Gamer, ale fizycznie by odstawał.

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,358 komentarzy 43,972 polubień

Angole będą mieć pasy zobaczysz. Tom i Paddy tylko najpierw pas zdobędzie Topuria

Myślisz że Paddy najebałby Topurii?

Wnioski na bank już są wyciągnięte. W Gamerze widać inicjatywę.

Trafił jednak na sufit swoich umiejętności. Lekki który powinien być piórkowym z uwagi na możliwości fizyczne.

Nadal jestem zdania że dałby radę zrobić wagę do piórkowej, ale jak sam kiedyś powiedział nie lubi dużo ścinać

Odpowiedz polub

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,562 komentarzy 35,870 polubień

Myślisz że Paddy najebałby Topurii?

Tak. Warunki fizyczne

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

WSOF
Light Heavyweight

3,437 komentarzy 11,836 polubień

Może i jego droga nie była zbyt trudna, ale twoja również. Dariush który po twojej walce ma same przegrane, post prime RDA ten murzyn którego wyjebali, średniak Hooker. Gdyby Gamrot skończył ich przed czasem to byłby numer 1,2 w rankingu a może nawet po walce o pas. :fjedzia:

Pominąłeś jeszcze Tsarukyana, a to jednak największy skalp w rekordzie Gamera.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Heavyweight

4,820 komentarzy 11,485 polubień

W ewentualnym starciu chyba postawiłbym na Gamera ale z drugiej strony Angol jest na lekką duży i dosyć silny. Umiejętności większe ma Gamer, ale fizycznie by odstawał.

Wzrost ten sam, zasięg Paddy lepszy o 5cm.

Odpowiedz polub

Avatar of Muniek
Muniek

Brutaal
Featherweight

498 komentarzy 1,111 polubień

Mati trochę zazdrosny widać

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,353 komentarzy 16,975 polubień

Wzrost ten sam, zasięg Paddy lepszy o 5cm.

Bardziej chodzi mi o wagę, Gamer nie jest po prostu zbyt dużym lekkim.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,340 komentarzy 81,842 polubień

Bardziej chodzi mi o wagę, Gamer nie jest po prostu zbyt dużym lekkim.

Szkielet.

Odpowiedz polub

Avatar of MooDancer
MooDancer

ONE FC
Lightweight

2,384 komentarzy 7,837 polubień

Nadal jestem zdania że dałby radę zrobić wagę do piórkowej, ale jak sam kiedyś powiedział nie lubi dużo ścinać

Kiedyś może tak. Czemu miałby tego nie zrobić w aktualnej sytuacji? Mam na myśli okres po walce z Dariushem. Manipulacja wagą jest dziś jednym z głównych czynników w sukcesie zawodnika. Ścinasz tyle ile możesz. Nie wierzę, że mogący robić limit piórkowej Gamer nie chciałby spróbować. Od pierwszych walk widział, że fizyczność nie stoi po jego stronie w LW.

Odpowiedz polub

Avatar of Muniek
Muniek

Brutaal
Featherweight

498 komentarzy 1,111 polubień

Kiedyś może tak. Czemu miałby tego nie zrobić w aktualnej sytuacji? Mam na myśli okres po walce z Dariushem. Manipulacja wagą jest dziś jednym z głównych czynników w sukcesie zawodnika. Ścinasz tyle ile możesz. Nie wierzę, że mogący robić limit piórkowej Gamer nie chciałby spróbować. Od pierwszych walk widział, że fizyczność nie stoi po jego stronie w LW.

Kiedyś chyba walczył w krs w 66? Trochę blady był , zdaje mi się że spróbowałby w aktualnej sytuacji gdyby dało radę na luzie

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,683 komentarzy 58,017 polubień

Kiedyś chyba walczył w krs w 66? Trochę blady był , zdaje mi się że spróbowałby w aktualnej sytuacji gdyby dało radę na luzie

Z koike

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,340 komentarzy 81,842 polubień

Sprawa Gamera jest prosta.

Mateusz by z chęcią zszedł do 66 i dał radę zrobić wagę, ale tylko w walce o pas, w walce nie o pas, Mateusz ma wyjebane schodzić niżej żeby budować swoją pozycję.

I co takie podejście każe nam myśleć, że gdyby dostał ofertę, by zszedł, wygrał i zwakowal pas? ;)

Startując ze swojej pozycji rankingowdj, schodząc niżej dostaje gościa z top10, robi 2-3 walki max i ma titleshota, no ale mu się nie chce męczyć, mimo że to tytan pracy.

Odpowiedz polub

Avatar of MooDancer
MooDancer

ONE FC
Lightweight

2,384 komentarzy 7,837 polubień

Kiedyś chyba walczył w krs w 66? Trochę blady był , zdaje mi się że spróbowałby w aktualnej sytuacji gdyby dało radę na luzie

Dlatego pewnie lekka jest najlepsza dla jego organizmu. Możemy tu pisać lata a on i tak wie lepiej co dla niego korzystniejsze.

Szkoda, bo gość jest „pomiędzy” dwoma kategoriami i zawsze w takich sytuacjach musisz być naprawdę wybitny w pewniej płaszczyźnie, aby nadrobić coś takiego z czym mierzy się Polak.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,943 komentarzy 76,675 polubień

Paddy wygrywa z Gamerem. I said what I said

it is bullshit anyway

:fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,943 komentarzy 76,675 polubień

To prawda, teraz zastanów się dlaczego Twoja jest taka 'trudna' i może wyciągnij wnioski

Bo jesteś z chujowego dla UFC rynku pod tytułem Polska?

Bo masz kiepski angielski i nie robisz cyrku wokół siebie?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,251 komentarzy 68,583 polubień

Bo jesteś z chujowego dla UFC rynku pod tytułem Polska?

Bo masz kiepski angielski i nie robisz cyrku wokół siebie?

To szukanie usprawiedliwienia.

Jakim rynkiem jest gruzja, armenia?

Oprocz chujowego angielskiego jest tez kilka innych aspektów które się przekładają na taki a nie inny wynik.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,668 komentarzy 82,506 polubień

Paddy wygrywa z Gamerem. I said what I said :fjedzia:

potwierdzam

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,943 komentarzy 76,675 polubień

To szukanie usprawiedliwienia.

Jakim rynkiem jest gruzja, armenia?

Oprocz chujowego angielskiego jest tez kilka innych aspektów które się przekładają na taki a nie inny wynik.

Masz na myśli Topurię który mieszka w Hiszpanii i Carukjana którego rodzina to milionerzy z Gruzji?

Gamer miał dobre wejście do UFC poza tą pierwszą walką z Guramem, w której go zresztą przekręcili bo wygrał w rundach 2:1.

Nie jest z jakiegoś kakukazkiego kraju brodaczy którzy mają wyrobioną markę dzięki Kebabowi, angielski kuleje a ostatnie walki to splity albo kontuzje przeciwników więc bez dobrej reklamy schodzi na dalszy plan w układance UFC.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,251 komentarzy 68,583 polubień

Masz na myśli Topurię który mieszka w Hiszpanii i Carukjana którego rodzina to milionerzy z Gruzji?

Mialem na mysli meraba akurat.

A arman ma hajs ale co to zmienia ? Chyba ze chcesz powiedzieć ze chlop daje łapówki dejnie by byc nr 1 ale nie dostac walki o pas :lesnarhappy:

Gamer miał dobre wejście do UFC poza tą pierwszą walką z Guramem, w której go zresztą przekręcili bo wygrał w rundach 2:1.

Nie jest z jakiegoś kakukazkiego kraju brodaczy którzy mają wyrobioną markę dzięki Kebabowi, angielski kuleje a ostatnie walki to splity albo kontuzje przeciwników więc bez dobrej reklamy schodzi na dalszy plan w układance UFC.

Tu sie zgadzam

Odpowiedz 1 Like

click to expand...