joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, jest osobą bardzo aktywną. Poza sportem działa również prężnie w biznesie. Co rusz bierze udział w nowych projektach sponsoringowych, medialnych i biznesowych właśnie.

Jędrzejczyk od dawna próbuje promować własną marką JJ. Jakiś czas temu rozpoczęła też współpracę z Anną Lewandowską. W najnowszej rozmowie z Magdaleną Lemańską dla magazynu “Forbes” Jędrzejczyk powiedziała na czym się aktualnie skupia.

Jako sportowiec mam spółkę, którą prowadzę od lat – to Team Perfect. Choć nie prowadzę indywidualnych treningów, wzbogaciłam zespół trenerów w aplikacji treningowej Anny Lewandowskiej. Jest też projekt rozwijania marki JJ – już powstała fundacja JJ’s Stars Foundation, która będzie kształcić młodszych zawodników.

Jędrzejczyk powiedziała również, że w swoim życiu ciężką pracą doszła do tego, co dziś posiada, bo stratowała praktycznie od zera. Polka cały czas pracuje również nad własnym rozwojem, ale nie tylko sportowym

Zarabianie pieniędzy to owoc ciężkiej pracy ludzi, którzy są zafiksowani na punkcie rozwoju i tworzenia nowych rzeczy. Skończyłam trzecie studia, tym razem menedżerskie, w planach mam studia MBA i chcę być kiedyś dobrym sportowym menedżerem.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. W ostatnim pojedynku przegrała na punkty z mistrzynią Weili Zhang, ale starcie to były niezwykle emocjonujące i wyrównane. Teraz Asia przebywa w Polsce, a powrót do oktagonu planuje w drugiej połowie tego roku.

Niedawno Jędrzejczyk powiedziała również, że w najbliższym czasie planuje negocjować nowy kontrakt z organizacja UFC i liczy na to, że uda jej się uzyskać lepsze warunki finansowe.

14 KOMENTARZE

 1. A lamusy dupa cicho jak jakis przegryw chce coś napisać  to bardzo proszę ale Asia się wybiła ponad większość:) królowa słomkowej wagi JJ

 2. A lamusy dupa cicho jak jakis przegryw chce coś napisać to bardzo proszę ale Asia się wybiła ponad większość:) królowa słomkowej wagi JJ

  Na 5 ostatnich walk 4 przegrane.:facepalm:

 3. Nic jej nie chcę odbierać, ale ostatnio tylko o tych pieniądzach, za walkę należą się wyższe pieniądze, zasłużyłam na większe pieniądze, zawalczę tylko za dobre pieniądze, zasłużyłam na te pieniądze… :siara:

 4. Nic jej nie chcę odbierać, ale ostatnio tylko o tych pieniądzach, za walkę należą się wyższe pieniądze, zasłużyłam na większe pieniądze, zawalczę tylko za dobre pieniądze, zasłużyłam na te pieniądze… :siara:

  mówiąc szczerze naraziła się na kpiny swoją wypłatą za ostatnią walkę, więc się nie dziwię.

 5. Na 5 ostatnich walk 4 przegrane.:facepalm:

  Masz w formie obrazkowej, bo już drugi raz to piszesz i widocznie nie dociera, że fakty są inne. ::clintdis::

 6. W ostatnich walkach ewidentnie przegrała tylko z Valentiną, reszta to starcia w których prezentowała się dobrze, druga walka z Namajunas bliska, to samo ostatnio z chinka

 7. Masz w formie obrazkowej, bo już drugi raz to piszesz i widocznie nie dociera, że fakty są inne. ::clintdis::

  przegrane walki mają znaczenie, ale bez przesady, bo Arlovski zarabiał by 10k za walkę maks

 8. Mnie tam cieszy, ze ludzie ktorzy poswiecaja wlasne zdrowie ku uciesze gawiedzi zarabiaja godziwe pienadze. Nic tylko zyczyc powodzenia w dalszych planach.

 9. przegrane walki mają znaczenie, ale bez przesady, bo Arlovski zarabiał by 10k za walkę maks

  Wiadomo. Liczy się wartość medialna i sportowa zawodnika, zainteresowanie fanów, osiągnięcia i tak dalej. Tylko mnie po prostu uwiera w oczy jak widzę, że gość sadzi 4 z 5 ostatnich przegranych jak już raz mu odpisałem w innym temacie, że się pomylił w statystyce a ten znowu to samo. :triggered:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.