Organizacja UFC dokonała kolejnych czystek w swoich szeregach. Tym razem lider światowego MMA zwolnił ze swoich szeregów trójkę zawodników. Zmuszeni do poszukiwania nowego pracodawcy zostali Harry HunsuckerWu Yanan oraz Claudio Silva. Informację przekazał zaufany profil UFC Roster Watch na swoim Twitterze.

Zatrudnienie Harry’ego Hunsuckera było jednym wielkim nieporozumieniem. Amerykanin w UFC stoczył trzy pojedynki przegrane przez nokauty w pierwszych rundach. Zawodnik z Kentucky spędził w oktagonie UFC łącznie 228 sekund. Ostatni raz wystąpił przed ponad tygodniem na gali UFC 278. Wówczas pokonał go Tyson Pedro. Warto odnotować, że Hunsucker przegrał w listopadzie 2020 na gali Dana White Contender Series. Również miało to miejsce po ciosach w pierwszej rundzie. Po tej walce wystarczyło mu jedno zwycięstwo, aby dostać angaż w najlepszej organizacji MMA na świecie. Bez wątpienia zawodnik ten może kandydować do jednych z najgorszych w historii UFC. Hunsucker walczył w dywizji ciężkiej oraz półciężkiej.

Wu Yanan walczyła w amerykańskiej organizacji od 2017 roku. Ona podobnie jak wyżej przytoczony Hunsucker nie może zaliczyć przygody z UFC do udanych. Yanan bowiem przegrała 5 z 6 walk w amerykańskiej organizacji. Chinka swój ostatni pojedynek stoczyła na gali UFC 278 w Salt Lake City. Wówczas musiała uznać wyższość Lucie Pudilovej, która odprawiła ją łokciami z góry w drugiej rundzie starcia. Warto zaznaczyć, że w ostatniej chwili jej walka została przeniesiona na kartę główną kosztem lepszego jakościowo starcia Marcina Tybury z Alexandrem Romanovem.  Yanan walczyła kategorii muszej i koguciej.

W przypadku Claudio Silvy nie możemy mówić o nieudanej przygodzie w UFC. Zawodnik z Brazylii co prawda przegrał ostatnie trzy pojedynki, natomiast zaliczył kapitalne wejście do organizacji. „Hannibal” wygrał bowiem pięć pierwszych pojedynków w organizacji. Ostatni pojedynek stoczył na lipcowej gali UFC w Londynie. Wówczas przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Nicolasem Dalbym. Brazylijczyk w przyszłym tygodniu obchodzić będzie 40-ste urodziny, więc nie można wykluczyć zakończenia kariery. Silva walczył w kategorii półśredniej oraz średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

PRIDE FC
Lightweight

6,435 komentarzy 9,413 polubień

Harry, Wu and Claudio, Have you ever been to Poland:kawulpokapoka:

Odpowiedz 6 polubień

BogdanJanusz

Shark Fights
Middleweight

1,296 komentarzy 3,410 polubień

Kawul kazał Wam przekazać żebyście byli pod telefonem

Odpowiedz 4 polubień

torpedo

UFC
Flyweight

7,807 komentarzy 30,581 polubień

Kurwa, aż mnie haltło.
Po przeczytaniu tytułu myślałem że rudego ochlusa wyjebali.

Odpowiedz 19 polubień

jd0490

PRIDE FC
Lightweight

6,401 komentarzy 10,822 polubień

Strach pomyśleć jak w ksw odjebie i zaczną robić czystki
To jeszcze ten co kawę robi będzie musiał walczyć w dwóch kategoriach

Odpowiedz 7 polubień

PaulPGR

Bellator
Heavyweight

4,794 komentarzy 13,346 polubień

Hunsucker to jest idealny pod mema jak oni się tam znaleźli... a jak w temacie zawodników co zbierali wpierdole w pierwszych rundach jak wygląda sytuacja Prachni?

Odpowiedz 1 Like

SigisMundis

Legacy FC
Featherweight

1,918 komentarzy 3,488 polubień

Brazylijczyk chociaż sobie coś tam w UFC wygrał. Ma nawet wygraną splitem z obecnym mistrzem, ale stary i już się do UFC widocznie nie nadaje. KSW mogłoby go wziąć.
Chinka dostała dużo szans i nic nie pokazała, wiec sprawiedliwie wywalona a Hunsucker to w ogóle nie powinien być zatrudniony. :fjedzia:

Odpowiedz polub

KooTazz

Shark Fights
Light Heavyweight

1,341 komentarzy 2,797 polubień

:kawulpokapoka: KSW 80 - Harry Hunsucker vs TBA

Odpowiedz 1 Like

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,284 polubień

Gość dostał się po przegranej walce z Jaredem Vanderą do ufc. Tym Vanderą, który ma 4 przegrane z rzędu, 5 przegranych ze wszystkich 6 walk w ufc, a i tak dalej ma kontrakt w ufc i będzie walczył w październiku, dziwne.

Odpowiedz polub

Siedem

UFC
Flyweight

7,797 komentarzy 11,919 polubień

A co, kurwa, z siem pankiem?

Odpowiedz polub

Malkontent

Maximum FC
Heavyweight

1,706 komentarzy 2,803 polubień

HunSUCKER - nazwisko mówi wszystko. Chociaż prawda jest taka, że takich beznadziejnych zawodników jak on to już była i dalej jest cała masa - on wcale nie jest najgorszy, ani pod względem umiejętności ani bilansu, jedynie ma najszybsze przegrane. Ale mówiąc szczerze, wolę takiego co przewalczył 228 sekund ale przynajmniej 100% czasu się tam coś działo, niż męczyć się oglądając kogoś innego 45min jak przegrywa przez kolejne decyzje w walkach nudnych jak flaki z olejem.
A będą kolejne i kolejne takie ofermy, a nawet i dużo większe - DWCS produkuje non stop kontrakty dla miernot, leszczy i planktonu świata MMA

Odpowiedz 1 Like

DanteV

Brutaal
Super Heavyweight

672 komentarzy 462 polubień

A co, kurwa, z siem pankiem?

Będzie się okładał słowami z Brokiem "Penis na Klacie" Lesnarem w kwadratowym oktagonie z linami :D

Odpowiedz 1 Like

respect

UFC
Middleweight

12,982 komentarzy 49,840 polubień

Już kurwa najgorszy, się odjebcie. To nasz Damian Grabowicz jest najlepszy w tym rankingu, tzn najgorszy, tzn najlepszy, no wiadomo o co chodzi.

Odpowiedz 3 polubień