Organizacja UFC dokonała kolejnych czystek w swoich szeregach. Tym razem lider światowego MMA zwolnił ze swoich szeregów trójkę zawodników. Zmuszeni do poszukiwania nowego pracodawcy zostali Harry HunsuckerWu Yanan oraz Claudio Silva. Informację przekazał zaufany profil UFC Roster Watch na swoim Twitterze.

Zatrudnienie Harry’ego Hunsuckera było jednym wielkim nieporozumieniem. Amerykanin w UFC stoczył trzy pojedynki przegrane przez nokauty w pierwszych rundach. Zawodnik z Kentucky spędził w oktagonie UFC łącznie 228 sekund. Ostatni raz wystąpił przed ponad tygodniem na gali UFC 278. Wówczas pokonał go Tyson Pedro. Warto odnotować, że Hunsucker przegrał w listopadzie 2020 na gali Dana White Contender Series. Również miało to miejsce po ciosach w pierwszej rundzie. Po tej walce wystarczyło mu jedno zwycięstwo, aby dostać angaż w najlepszej organizacji MMA na świecie. Bez wątpienia zawodnik ten może kandydować do jednych z najgorszych w historii UFC. Hunsucker walczył w dywizji ciężkiej oraz półciężkiej.

Wu Yanan walczyła w amerykańskiej organizacji od 2017 roku. Ona podobnie jak wyżej przytoczony Hunsucker nie może zaliczyć przygody z UFC do udanych. Yanan bowiem przegrała 5 z 6 walk w amerykańskiej organizacji. Chinka swój ostatni pojedynek stoczyła na gali UFC 278 w Salt Lake City. Wówczas musiała uznać wyższość Lucie Pudilovej, która odprawiła ją łokciami z góry w drugiej rundzie starcia. Warto zaznaczyć, że w ostatniej chwili jej walka została przeniesiona na kartę główną kosztem lepszego jakościowo starcia Marcina Tybury z Alexandrem Romanovem.  Yanan walczyła kategorii muszej i koguciej.

W przypadku Claudio Silvy nie możemy mówić o nieudanej przygodzie w UFC. Zawodnik z Brazylii co prawda przegrał ostatnie trzy pojedynki, natomiast zaliczył kapitalne wejście do organizacji. „Hannibal” wygrał bowiem pięć pierwszych pojedynków w organizacji. Ostatni pojedynek stoczył na lipcowej gali UFC w Londynie. Wówczas przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Nicolasem Dalbym. Brazylijczyk w przyszłym tygodniu obchodzić będzie 40-ste urodziny, więc nie można wykluczyć zakończenia kariery. Silva walczył w kategorii półśredniej oraz średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,711 komentarzy 20,996 polubień

Harry, Wu and Claudio, Have you ever been to Poland:kawulpokapoka:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,018 komentarzy 72,835 polubień

Kawul kazał Wam przekazać żebyście byli pod telefonem

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Bantamweight

8,374 komentarzy 35,930 polubień

Kurwa, aż mnie haltło.
Po przeczytaniu tytułu myślałem że rudego ochlusa wyjebali.

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,453 komentarzy 26,180 polubień

Strach pomyśleć jak w ksw odjebie i zaczną robić czystki
To jeszcze ten co kawę robi będzie musiał walczyć w dwóch kategoriach

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,410 komentarzy 45,787 polubień

Hunsucker to jest idealny pod mema jak oni się tam znaleźli... a jak w temacie zawodników co zbierali wpierdole w pierwszych rundach jak wygląda sytuacja Prachni?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of SigisMundis
SigisMundis

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 5,968 polubień

Brazylijczyk chociaż sobie coś tam w UFC wygrał. Ma nawet wygraną splitem z obecnym mistrzem, ale stary i już się do UFC widocznie nie nadaje. KSW mogłoby go wziąć.
Chinka dostała dużo szans i nic nie pokazała, wiec sprawiedliwie wywalona a Hunsucker to w ogóle nie powinien być zatrudniony. :fjedzia:

Odpowiedz polub

G
Guest

:kawulpokapoka: KSW 80 - Harry Hunsucker vs TBA

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Djuk94
Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,288 polubień

Gość dostał się po przegranej walce z Jaredem Vanderą do ufc. Tym Vanderą, który ma 4 przegrane z rzędu, 5 przegranych ze wszystkich 6 walk w ufc, a i tak dalej ma kontrakt w ufc i będzie walczył w październiku, dziwne.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,529 komentarzy 43,326 polubień

A co, kurwa, z siem pankiem?

Odpowiedz polub

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Heavyweight

2,589 komentarzy 5,360 polubień

HunSUCKER - nazwisko mówi wszystko. Chociaż prawda jest taka, że takich beznadziejnych zawodników jak on to już była i dalej jest cała masa - on wcale nie jest najgorszy, ani pod względem umiejętności ani bilansu, jedynie ma najszybsze przegrane. Ale mówiąc szczerze, wolę takiego co przewalczył 228 sekund ale przynajmniej 100% czasu się tam coś działo, niż męczyć się oglądając kogoś innego 45min jak przegrywa przez kolejne decyzje w walkach nudnych jak flaki z olejem.
A będą kolejne i kolejne takie ofermy, a nawet i dużo większe - DWCS produkuje non stop kontrakty dla miernot, leszczy i planktonu świata MMA

Odpowiedz 1 Like

Avatar of DanteV
DanteV

BAMMA
Bantamweight

779 komentarzy 712 polubień

A co, kurwa, z siem pankiem?

Będzie się okładał słowami z Brokiem "Penis na Klacie" Lesnarem w kwadratowym oktagonie z linami :D

Odpowiedz 1 Like

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,458 komentarzy 71,737 polubień

Już kurwa najgorszy, się odjebcie. To nasz Damian Grabowicz jest najlepszy w tym rankingu, tzn najgorszy, tzn najlepszy, no wiadomo o co chodzi.

Odpowiedz 3 polubień