Były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz, podjął się wskazania zwycięzcy walki wieczoru najbliższej gali amerykańskiego hegemona. Zdaniem Polaka zwycięsko wyjdzie z niej Beneil Dariush.

Galę UFC on ESPN 52 uświetni rywalizacja w kategorii lekkiej. Wspomniany Dariush zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Wydarzenie odbędzie się  w Austin w najbliższą sobotę, 2 grudnia. O swoją predykcję zapytał Jana Błachowicza dziennikarz James Lynch na swoim kanale na YouTubie. Były mistrz wskazał Dariusha jako zwycięzcę pojedynku. Polak nie był w stanie natomiast powiedzieć jak potoczy się walka.

Myślę, że wygra to Dariush, natomiast nie jestem w stanie powiedzieć w jaki sposób.

Błachowicz (MMA 29-10-1) przed walką z Pereirą zremisował z Magomedem Ankalaevem w walce mistrzowskiej na UFC 282 w grudniu 2022. Polak wygrał tylko jedno z ostatnich czterech starć. Błachowicz w latach 2020-2021 dzierżył pas kategorii półciężkiej amerykańskiej organizacji. Tytuł mistrzowski obronił jednokrotnie na UFC 259 w marcu 2021, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Israela Adesanyę. 20 stycznia na gali UFC 297 Polak zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz, podjął się wskazania zwycięzcy walki wieczoru najbliższej gali amerykańskiego hegemona. Zdaniem Polaka zwycięsko wyjdzie z niej Beneil Dariush. Galę UFC on ESPN 52 uświetni rywalizacja w kategorii lekkiej. Wspomniany Dariush zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Wydarzenie odbędzie się w Austin w najbliższą sobotę, 2 grudnia. O swoją predykcję zapytał […]

Odpowiedz polub

click to expand...