
Najlepsza organizacja MMA w Polsce przyznała bonusy za galę KSW 95. Przyznano wyróżnienia dla trójki zawodników, w tym jeden z nich został nagrodzony dwukrotnie.
Gala KSW 95 odbyła się w piątek, 7 czerwca, w hali Urania w Olsztynie. Wydarzenie uświetniła rywalizacja o pas kategorii koguciej. Jakub Wikłacz poddał Sebastiana Przybysza fenomenalnie gilotyną w drugiej rundzie w ich piątym starciu. W drugim starciu gali Phil De Fries również obronił pas kategorii ciężkiej. Anglik zwyciężył z Augusto Sakai przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych.
Organizacja KSW przyznała bonusy za najlepsze występy podczas piątkowej gali. Zobaczcie kto został nagrodzony przez najlepszą polską markę MMA.



























7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Light Heavyweight
Maximum FC Middleweight
Vale Tudo Open
Legacy FC Lightweight
Maximum FC Middleweight
Vale Tudo Championship
Bellator Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/74390/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>