Jairzinho Rozenstruik ma ciekawą propozycję, którą złożył prezydentowi UFC, Danie White. Surinamczyk na swoim profilu na Instagramie nawołuje, aby jego pojedynek z Francisem Ngannou, który ma odbyć się prawdopodobnie na UFC 249, był o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC. Aktualnym posiadaczem prawowitego tytułu jest Stipe Miocić. Ten jednak ma problemy z kontuzją oka, która wyklucza go z aktywności w oktagonie UFC. W kolejnej walce ma on zmierzyć się z Danielem Cormierem. Ostatnio raz w klatce mistrz wystąpił w sierpniu 2019 roku.

Dana, słyszałem, że potrzebujesz nowej karty głównej na UFC 249! Co powiesz na walkę o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej? To czas! Jesteśmy na to gotowi.

https://www.instagram.com/p/B-hsEO8HLei/?utm_source=ig_embed

UFC 249 miałoby odbyć się 18 kwietnia. Nieznana jest jeszcze lokalizacja tego wydarzenia.

Ngannou (14-3 MMA) wygrał swoje 3 ostatnie walki z rzędu. Niesamowicie mocno bijący „Predator” w swojej karierze pokonał przez nokauty m.in. Juniora dos Santosa, Alistaira Overeema, Caina Velasqueza czy Curtisa Blaydesa.

Rozenstruik (10-0 MMA) w ostatnim pojedynku przegrywał na punkty z Alistairem Overeemem żeby w ostatnich sekundach odprawić Holendra przez nokaut. Zaraz po walce wyzwał na pojedynek Francisa Ngannoa. W swojej karierze niepokonany zawodnik triumfował w starciach z m.in. Andreiem Arlovskim czy Juniorem Albinim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.