Wojna na twitterze, prowadzona pomiędzy Israelem Adesanyą (MMA 17-0), a Yoelem Romero (MMA 13-3) trwa w najlepsze. Romero, który od początku nie zachwyca się stylem walki Nigeryjczyka, zaczepił na portalu społecznościowym tymczasowego mistrza kategorii średniej UFC. Ten nie pozostał dłużny i obaj od pewnego czasu prowadzą 'trash talk’ za pomocą Twittera, kierując w swoją stronę niewybredne komentarze.

Wygląda na to, że czara goryczy przelała się po ostatnim wpisie Nigeryjczyka, który napisał:

„Robicie z Romero mistrza, nigdy nie zrobił wagi, nigdy nie został mistrzem. Mówicie, że walczyłem ze starym Silvą. Anderson Silva ma 44 lata, a Yoel 42..”

Yoel Romero szybko odpowiedział na te słowa Adesanyi, krótko stwierdzając:

„Do zobaczenia wkrótce chłopczyku”.

Israel zareagował na słowa 'Żołnierza Boga”, twitując:

„Wszystko, co 'czarnuch’ może powiedzieć, to – Jestem Groot”

Dla zainteresowanych – Groot był pozaziemską istotą o wyglądzie drzewa, a jego rasa uznana za wymarłą. Z początku Groot wyruszył na ziemię, by wykorzystać ludzi jako obiekty testowe. Misja się nie powiodła przez Leslie Evans, która użyła przeciwko niemu termitów i wydawało się, że został zniszczony. Jednak został pokonany przez Living Colossusa i stał się więźniem S.H.I.E.L.D., stając się później członkiem drużyny Nicka Fury’ego o nazwie Howling Commandos. Wydawało się, że Grootowi przyszło zmierzyć się z samym Hulkiem, ale później okazało się, że była to replika Groota o nazwie Xemnu the Titian.

Jak widać, na linii Adesanya – Romero robi się naprawdę gorąco. Naturalnym byłoby zestawienie Nigeryjczyka z prawowitym mistrzem kategorii średniej Robertem Whittakerem (MMA 20-4). Coraz więcej osób interesuje się jednak wymianą zdań pomiędzy zawodnikami, a co za tym idzie, coraz częściej pojawiają się głosy, że Panowie powinni rozstrzygnąć tę kwestię w oktagonie. Jak będzie? Trudno wyrokować, ale warto śledzić to co dzieje się na Twitterze, bo ta sytuacja na pewno nie jest jeszcze zakończona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.