Nie dojdzie do walki z udziałem Ikrama Aliskerova na gali UFC 318. Zawodnik kategorii średniej doznał złamania palca podczas jednego ze sparingów.
Aliskerov o wypadnięciu z UFC 318 poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydarzenie odbędzie się 19 lipca w obiekcie Smoothie King Center w Nowym Orleanie. 32-latek podczas gali miał zmierzyć się z Brunno Ferreirą. Do pojedynku nie dojdzie, jako że Aliskerov nabawił się złamania palca podczas sparingu. Dagestańczyk wrzucił nagranie z tego konkretnego momentu na swoim Instagramie. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Ferreira pozostanie na karcie UFC 318.
Aliskerov (MMA 16-2) wygrał w kwietniu przez techniczny nokaut z Andre Munizem. Tym samym Dagestańczyk udanie powrócił po porażce w niecałe dwie minuty z Robertem Whittakerem. Wcześniej 32-latek zanotował bardzo dobre wejście do organizacji UFC, gdzie zadebiutował w maju 2023. Dagestańczyk wygrywał przez nokauty pierwszych rundach z Philem Hawesem oraz Warlleyem Alvesem. Przed angażem u amerykańskiego hegemona Aliskerov rywalizował m.in. w organizacji Brave CF czy Eagle FC. 12 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.
No replies yet
...wczytuję komentarze...
Moderator
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/80318/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>