Uznawany za jednego z najlepszych polskich pięściarzy amatorskich, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Igor Jakubowski, trenuje mieszane sztuki walki pod okiem Mirosława Oknińskiego. Wpis 28-latka może więc wskazywać na jedno – Igor Jakubowski przygotowuje się do debiutu w klatce, o czym wspominał już kilka miesięcy temu.

Zobacz również: Igor Jakubowski: „Zawsze chciałem walczyć w MMA”

„Treningi MMA są coraz mocniejsze i sprawiają mi coraz więcej frajdy. Mocna ekipa nie daje fory, a dzięki temu bardziej się staram. Dzięki trenerze za cenne rady, dzięki chłopaki za wycisk na treningach. Bez pracy nie ma kołaczy. Ciśniemy!”

Na opublikowanym przez Jakubowskiego zdjęciu widzimy takich zawodników, jak Michał Oleksiejczuk, Szymon Kołecki czy Paweł „Trybson” Trybała, z którymi pod okiem Mirosława Oknińskiego, 28-latek będzie trenował w nowej dla siebie formule.

Igor Jakubowski to wielokrotny mistrz Polski w boksie. Pięściarz wystąpił również na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, jednak w pierwszych pojedynku przegrał, odpadając tym samym z turnieju. W 2019 roku wziął udział w programie Big Brother, gdzie zajął trzecie miejsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.