Już w ten weekend do oktagonu UFC powróci Jack Hermansson. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jedną z jego wygranych.

Hermansson powróci do rywalizacji na okoliczność gali UFC on ESPN+ 94. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Norweg zmierzy się z mocno bijącym Joe Pyferem w walce wieczoru gali. W ramach promocji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jedną z ważnych wygranych popularnego „Jokera”. W maju 2018 roku na gali UFC 224, Norweg zmierzył się z Thalesem Leitesem. Hermansson wygrał wówczas po zaciętym pojedynku przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Zobaczcie całą walkę z udziałem zawodników kategorii średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,327 komentarzy 10,354 polubień

Już w ten weekend do oktagonu UFC powróci Jack Hermansson. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jedną z jego wygranych.

Hermansson powróci do rywalizacji na okoliczność gali UFC on ESPN+ 94. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Norweg zmierzy się z mocno bijącym Joe Pyferem w walce wieczoru gali. W ramach promocji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jedną z ważnych wygranych popularnego "Jokera". W maju 2018 roku na gali UFC 224, Norweg zmierzył się z Thalesem Leitesem. Hermansson wygrał wówczas po zaciętym pojedynku przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Zobaczcie całą walkę z udziałem zawodników kategorii średniej.

Odpowiedz polub

click to expand...