Były podwójny mistrz organizacji UFC, Henry Cejudo jest chętny, aby pomóc Jake’owi Paulowi w przygotowaniach do startów w MMA. „Triple C” uważa, że YouTuber ma większe szanse w mieszanych sztukach walki niż w boksie.

Cejudo jakiś czas temu zapowiedział powrót ze sportowej emerytury. Amerykanin planuje zostać pierwszym potrójnym mistrzem organizacji UFC. Nie wiadomo natomiast kiedy miałby powrócić do startów. Cejudo dalej pozostaje aktywny w mediach społecznościowych oraz realizuje się jako trener w klubie Fight Ready. Wielu zawodników takich jak m.in. Jon Jones, Jiri Prochazka czy The Korean Zombie korzystali z pomocy byłego mistrza. Teraz Cejudo oferuje treningi Jake’owi Paulowi, aby przygotować go do startów w MMA. 35-latek opowiedział o tym w swojej audycji „The Triple C & Schmo Show”.

Jeżeli Jake Paul chciałby kiedykolwiek przyjść do Fight Ready i potrenować ze mną to zajmę się tym gościem. Myślę, że ma większe szanse zostać mistrzem w MMA niż w boksie.

 

Jake Paul jeżeli chciałbyś dołączyć i trenować z „Triple C” to byłbym bardziej niż chętny, aby Ci pomóc i pokazać niezbędne sztuczki. Jeśli powie mi abym się pieprzył to dobrze. I tak oferuje Ci pomoc z całego serca.

Jake Paul od dłuższego czasu kąsa medialnie największe gwiazdy UFC oraz prezydenta organizacji, Dane White’a. YouTuber wytyka White’owi, że ten za mało płaci swoim zawodnikom. Paul od 2020 roku startuje w boksie. Amerykanin może pochwalić się nieskazitelnym bilansem, wygrywając wszystkie pięć pojedynków. 25-latek ma na swoim koncie wygrane z byłymi zawodnikami UFC, Benem Askrenem oraz dwie Tyronem Woodleyem. Paul 4 z 5 wygranych odniósł przez nokauty. Niedawno zapowiedział, że ma zaplanowany pojedynek w sierpniu. Na ten moment nie wiadomo jednak kto będzie jego przeciwnikiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Hefaner

Armia Karola Bedorfa

5,772 komentarzy 23,595 polubień

Nie zdziwi mnie wcale, jeśli Mały Henio wkrótce będzie najlepszym trenerem MMA na świecie

Odpowiedz 1 Like

B.I.G Makumba

EFC Africa
Welterweight

2,887 komentarzy 3,467 polubień

Widzę że musi sobie dorabiać u disnejboja :mjsmile:

Odpowiedz polub

oKurwaMojeOko

Jungle Fight
Welterweight

324 komentarzy 872 polubień

w sumie henio jest idealnych rozmiarów żeby bić się z nim w boksie

Odpowiedz 1 Like