Mimo że Henry Cejudo zakończył swoja sportową przygodę po pokonaniu Dominicka Cruza na UFC 249, to fani nadal twierdzą, że Amerykanin dla odpowiednich pieniędzy i odpowiedniego rywala wróci do organizacji. Mają absolutną rację, bo w wywiadzie dla TMZ ”Triple C” przyznał, że w przypadku walki z Alexanderem Volkanovskim wystarczy tylko data, a on zamelduje się ponownie w oktagonie.

Jest tylko jedna walka, która naprawdę spowoduje we mnie emocje i sprawi, że każdego ranka będę budził się z chęcią na rywalizację. Poza Ryanem Garcią jest Alexander Volkanovski, wiecie ten przerośnięty karzeł.

Trzeci tytuł mistrzowski wyróżni mnie ponad wszystkich. Już teraz podwójnych mistrzów jest wiele, oczywiście jedyny Triple C. Tylko mistrz olimpijski, dwukrotny mistrz UFC i dla przyklepania tego chcę zapisać się w książkach o najlepszych zawodnikach sportów walki.

We wcześniejszych rozmowach Amerykanin twierdził także, że wiele zależy od dobrej oferty pieniężnej, o którą już musi postarać się Dana White.

On doskonale zna liczbę, ale dajcie zawodnikom wagi koguciej się pozabijać. Dajcie im szansę na zabawę, oni tylko ciągle się skarżyli, że dobieram sobie przeciwników.

Możecie mówić, co tylko chcecie, ale ja osiągnąłem już wszystko. Powinienem być częścią Mount Rushmore.

Dokładnie rok temu Australijczyk w jednym z odcinków Submission Radio nie szczędził zachwytu nad byłym już mistrzem kategorii koguciej, ale jednocześnie ostrzegł go, aby nie wchodził mu w drogę.

Jeżeli chce przejść do 145 funtów, to musi wiedzieć, że tutaj są całkiem inne bestie. Jesteśmy ułożoną dywizją i nie sądzę, aby chciał spróbować walki z jakimkolwiek piórkowym. Może UFC pozwoli mu na przenosiny, ale szybko zmieni zdanie.

23 KOMENTARZE

 1. Alexander Volkanovski, wiecie ten przerośnięty karzeł.

  Powinienem być częścią Mount Rushmore.

  Dobry jest, już tęsknię

  :razz:utinlaugh:

 2. Czemu nie. Ja bym tam obejrzal.

  Ja też, ale lepsze zestawienia to Volkanovski vs Korean Zombiee/Magomedsharipov/Holloway/Rodríguez i ktoś jeszcze by mógł się znaleźć. Więc jednak bym nie obejrzał

 3. Co do kurwy. Gosc ktory ma 120 cm mowi o kims przerosniety karzel. I co juz chuj z dziewczyna i emerytura. Dalej ten gosc nikogo ale to musi byc smutne.

 4. Następnemu emeryturka sie znudziła?

  Ciekawe kiedy Conor wróci? Jeszcze w tym tygodniu, czy dopiero po długim weekendzie.

 5. O,  szybko poszło.  Czy jak karzel wyzywa innych od karlow to jest przyzwolenie społeczne jak w przypadku gdy czarny mówi o innym czarnym nigga?  czy to rasizm, seksizm, homofobia i bigocja?

 6. Zaraz zaraz. Zostałby w swoich oczach poczwórnym mistrzem (Quadruple C), mogłoby się to niezręcznie kojarzyć..

 7. Ten zawodnik ma tylko jedno znaczące zwycięstwo w koguciej, a Volkanovski naprawdę ma co robić w swojej dywizji. Kiedyś to się marzyło o superfajtach: Bones – Cain, Bones-Pająk, Pająk-GPS, itp. a dzisiaj? Heniu krzyczy o trzeci pas po ,,obronie" pasa z emerytem co od 1992 walki nie wygrał. Nawołuje do walki z zawodnikiem, który jeszcze pasa nie obronił, a ma pretendentów. Jebać! Wracają i wspomnienia z najgorszych czasów Rudego i Bispinga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.