Henru Cejudo vs Frankie Edgar

Henry Cejudo (15-2) skomentował przejście Frankiego Edgara (23-7-1) do wagi koguciej. Już wcześniej ”Triple C” planował zmierzyć się z Amerykaninem, jednak ten nie zdobył mistrzowskiego pasa w wadze piórkowej i plany legły w gruzach. Teraz jest jednak na to szansa, bo to ”The Answer” planuje atak na pas 135 funtów.

Właśnie przechodzę proces regeneracji. Podobno małe ptaszki ćwierkają o przejściu Frankiego Edgara do mojej kategorii wagowej.

Frankie w swoich ostatnich 5 walkach o pas wszystkie przegrałeś. Myślisz, że w mojej kategorii będzie inaczej? Zrób mi przysługę i wyzwij mnie do pojedynku na UFC 244 w Madison Square Garden. Po pierwsze pragniesz złota, po drugie nie lubisz mnie. Wyświadcz mi jeszcze jedną przysługę po wszystkim, uklęknij przed potrójnym mistrzem.

22 KOMENTARZE

 1. Jak Frankie ukleknie przed Cechujo, to będą równi wzrostem. Henry musi przemyśleć ten punchline, bo na razie autodiss.

 2. Mały Henio chce łatwego zwycięstwa. Z jednej strony ostatnio ma przejebanych rywali, ale z drugiej takiemu mistrzowi nie przystoi obijać emerytów. Ta walka nawet nie miałaby znamion rywalizacji, podobnie byłoby z Faberem i Cruzem. Może ten dzban Garbrandt się odbuduje i wtedy mielibyśmy fajne zestawienie. Ale Mały Henio tak czy siak GOAT, najlepiej jakby poszedł jeszcze do góry i walczył z Maxem :antonio:

 3. Śmieszny jest Mistrz Olimpijski, ale jak dla mnie to może zdominować trzy najniższe dywizje i mieć te trzy pasy i gadać dalej pierdoły. :razz:utinlaugh:

 4. Cejudo wyjaśnił Myszę i nasterydowanego Snejka, a tu dalej hejt.

  Panowie on po prostu chce trochę zbudować na siebie hype.

 5. Panowie on po prostu chce trochę zbudować na siebie hype.

  W takim razie ktoś powinien mu powiedzieć że robi to źle.Przeciez z kazda jego wypowiedzią żenuncjometr wypierdala poza skalę. Ja juz nie bede wchodził w tematy z nim bo kolejki do onkologa są wchuj długie.

 6. W takim razie ktoś powinien mu powiedzieć że robi to źle.Przeciez z kazda jego wypowiedzią żenuncjometr wypierdala poza skalę. Ja juz nie bede wchodził w tematy z nim bo kolejki do onkologa są wchuj długie.

  Nie zgadzam się, robi to zajebiscie. Krindżu nigdy za wiele, jeśli chodzi zwracanie na siebie uwagi :razz:jelen:

 7. Ktoś już kiedyś pisał o klękaniu. A czekaj, znalazłem:

  https://cohones.mmarocks.pl/threads/jędrzejczyk-do-namajunas-uklęknij-bo-to-ja-jestem-prawdziwą-mistrzynią-słomkowej-nie-przegrałam.45894/

  Jędrzejczyk do Namajunas "Uklęknij, bo to ja jestem prawdziwą mistrzynią słomkowej – nie przegrałam"

  Brawo @Cloud ! Uprzedziłeś mnie swoim komentarzem o kilka godzin.

  Z jednej strony wkurzający karzeł i pycha idąca przed upadkiem a z drugiej fajny gość prowadzony przez terrorystę. Komu kibicować ?

 8. Brawo @Cloud ! Uprzedziłeś mnie swoim komentarzem o kilka godzin.

  Z jednej strony wkurzający karzeł i pycha idąca przed upadkiem a z drugiej fajny gość prowadzony przez terrorystę. Komu kibicować ?

  Cejudo też prowadzony przez saraceńskiego terrorystę…

 9. Cejudo też prowadzony przez saraceńskiego terrorystę…

  Poważnie? To już wiem, dlaczego tak ludzi wkurwia.

  Zdelegalizować to!

 10. Poważnie? To już wiem, dlaczego tak ludzi wkurwia

  No ale wybór masz teraz prostszy: Henry bad, Frankie good. Na tym forum nie lubimy pyskaczy i trashtalkerów, bo niszczą piękno tego szlachetnego sportu.

 11. Nie zgadzam się, robi to zajebiscie. Krindżu nigdy za wiele, jeśli chodzi zwracanie na siebie uwagi :razz:jelen:

  Jeden lubi sernik a drugi jak mu nogi śmierdzą:fjedzia:

 12. Henry, weź się pier….  zresztą mniejsza z tym.

  Edgar robi karła w stójce, zapaśnicza będą się neutralizować.

 13. Mały Henio chce łatwego zwycięstwa. Z jednej strony ostatnio ma przejebanych rywali, ale z drugiej takiemu mistrzowi nie przystoi obijać emerytów. Ta walka nawet nie miałaby znamion rywalizacji, podobnie byłoby z Faberem i Cruzem. Może ten dzban Garbrandt się odbuduje i wtedy mielibyśmy fajne zestawienie. Ale Mały Henio tak czy siak GOAT, najlepiej jakby poszedł jeszcze do góry i walczył z Maxem :antonio:

  calkiem dobre, max by musial walczyc w okularach zeby go dostrzec

 14. ten news to w sumie pogrywanie aliabdelalima, bo i Henry i Frankie to jego zawodnicy, Henery nakręca na walke z Edgarem; taka walka dałaby solidną wypłatę dla obślizgłego promotora

 15. Niech już zestawią Cejudo z Amandem bo to zwracanie na siebie uwagi robi się nudne. Atencjusz prawie jak kapok

 16. Edgar to musi pierwsze cos wygrac w nowej dywizji. Cejudo niech pas karlow obroni albo zawalczy ze Sterlingiem. Faber tez nie zasluguje na walke o pas, wrocil po kilku latach, pokonal goscia z poza top 20 i mysli, ze mu sie nalezy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.