W naszym kolorowym MMA nie brakuje freak-fighterów, którzy z chęcią wróciliby do klatki. Jednym z nich jest Robert Burneika.

„Hardkorowy Koksu” twierdzi, że wieści o powrocie Marcina Najmana zmotywowały go do wznowienia treningów Mieszanych Sztuk Walki. Poniżej migawka z ćwiczeń Burneiki na worku:

„Hardkorowy Koksu” (MMA 2-1) ostatni raz walczył w maju 2017 roku, kiedy na gali KSW 39 został zastopowany ciosami przez Pawła „Popka” Mikołajuwa. Najgłośniej o tym panu było w 2012 roku – właśnie wtedy, na gali MMA Attack 2, Burneika znokautował Najmana.

29 KOMENTARZE

 1. Bez trenowania technika na worku jak Maryjusz po 10 latach:lol: . Tylko zbyt ubity z niego niski knur, więc w ciężkiej z każdym przejebie nawet ormianinem

 2. Trochę się zaczęło palić w dupce KSW, skoro aktywują pana Najmana i pana Burneikę. Do tego pełne bufonady wypowiedzi na temat Fame. Nic tak nie mobilizuje jak konkurencja na rynku.

 3. Przecież następna walkę ma w FAME MMA, czekamy na kolejne nowości o federacji top2 eu a niebawem top1

 4. Kolejna gala na Narodowym wymaga karty dla "szerokiego spektrum" odbiorców. Dlatego będą powroty Mameda i Rozala, Najman, Bruneika i inne atrakcje. Jako ME proponuje starcie Narkuna z zyrafa. Do studia się nie zmiescila, przez co Tomek został koniem. Na stadionie będzie wystarczająco dużo miejsca.

  Alternatywną motywacja dla Roberta mogą być oferty z FEN lub FAME. Jakby nie bylo, zaproponowana w Polsce przez KSW, filozofia promocji MMA przez walki dziwolągów, ma się świetnie i swieci tryumfy.

 5. Oz zadnych treningow mma nie robil tylko same filmiki pod freak fight-y na ktorych jest zenujacy jak i teraz dramat..lubie goscia z kulturystyki ale tutaj slabo to wychodzi no moze dla dzieci ze szkoly podstawowej badz gimbazow

 6. Cóż za hardkorowy trening! Hardkorowy Koksu, hardkorowa wizyta Najmana w siedzibie KSW, hardkorowy pocisk Parobca na znanego komentatora-zawodnika. Zaiste hardkorowe czasy nastaly na cohones! :beczka:

 7. Niech KSW pozwalnia tych wszystkich Gamrotów, Narkunów i innych poniżej 500k followersów na insta i oficjalnie się przemianuje na GalacticFreakFight MMA. Będzie uczciwie i śmiesznie

 8. Nic tak nie mobilizuje jak konkurencja na rynku.

  Złoto :applause:

  Ja juz za stary jestem i nie nadążam za czasami w jakich kształtuje sie rynek MMA w Polsce. Kurwa, najbardziej rozpoznawalny zawodnik na Polskim rynku kończy i od razu mamy renesans walk dziwolongów. Zawsze sie cieszę jak pojawia sie nowa organizacja chcąc wejść na rynek. Ubolewalem nad upadkiem pana Cholewy bo byl rozmach jak sam skurwysyn. Szczerze myślałem,  że twór FAMEMMA jest tylko na chwilę, a tu taki fejm, sprzedaż na poziomie, wydźwięk w internecie…

   kurwa nawet na cohones FAME ma niezły odzew.

  Czas umierać :razz:łacz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.