W walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się 17 października na „Fight Island”, dojdzie do bardzo długo wyczekiwanego starcia w czołówce wagi piórkowej pomiędzy Brianem Ortegą (MMA 14-1) i Chan Sung Jungiem (MMA 16-5).

Jak się teraz okazuje, w narożniku Amerykanina zabraknie jego wieloletniego trenera, Renera Gracie, który jest wybitnym specjalistą od parteru.

Członek słynnej rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że w środę wykryto u niego obecność koronawirusa. Analogicznie oznacza to, że nie poleci ze swoim podopiecznym na wyspę Yas.

W pierwszej chwili Brian myślał, że żartuję, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch tygodniu dwa razy miałem wynik negatywny. Wiadomo, że jest bardzo zdenerwowany. Zapewniłem go jednak, że umiejętności, które nabył przez piętnaście lat treningów ze mną, są w nim głęboko zakorzenione. Więc jestem tam najmniej potrzebny ze wszystkich trenerów.

Warto dodać, że starcie Ortega vs Jung wyłoni kolejnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego kategorii piórkowej. Potwierdził to ostatnio sam prezes amerykańskiej organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.