Vaso Bakocevic zwycięzcą walki na gołe pięści z Dariuszem Rutkiewiczem! „Psychopata” znokautował Polaka w drugiej rundzie pojedynku na gali Genesis.

Dariusz Rutkiewicz nie trafił zamaszystym sierpowym na początku walki. Bakocevic przeszedł do klinczu i przycisnął rywala do siatki, jednak akcja szybko wróciła do stójki. W pierwszej minucie nie oglądaliśmy wielu celnych ciosów, ale Vaso w końcu wystrzelił uderzeniem, którym posłał swojego rywala na deski! Rutkiewicz był liczony, jednak wstał i kontynuował walkę. Polak starał się atakować ciosami podbródkowymi i prostymi. Czarnogórzec zamykał Dariusza przy siatce, ale samemu nadział się na kontrę i teraz to „Psychopata” padł na ziemię. Bakocevic podniósł się i niedługo później runda dobiegła końca.

Polak rozpoczął drugą odsłonę od ofensywnej szarży, choć jego ciosy nie dotarły do celu. W jednej z kolejnych akcji Bakocevic posłał Rutkiewicza na matę lewym sierpowym! Polak był liczony, zdołał wrócić na nogi, ale sędzia ringowy zdecydował się na przerwanie tego starcia. „Psychopata” skończył Dariusza przed czasem i mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

W wywiadzie po walce Bakocevic zapowiedział, że chce kontynuować występy w Genesis. Czarnogórzec rzucił wyzwanie do walki Normanowi Parke’owi, znanemu z występów w UFC oraz KSW.

80 kg: Vaso Bakocevic pok. Dariusza Rutkiewicza przez TKO, runda 2, 0:57

Zawodnicy na gali Genesis mogą używać gołych pięści i łokci podczas walki w stójce. Dozwolone są także uderzenia w klinczu. Starcia odbywają się w formule 3 rund po 3 minuty. W zależności od pojedynku organizatorzy przewidzieli możliwość zmiany liczby rund, w których toczy się walka. Każdy knockdown wiąże z 10-sekundowym odliczaniem, a zawodnicy walczą w kwadratowej klatce o wymiarach 8 na 8 metrów.

Pełne wyniki gali Genesis

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.