W mediach pojawiła się kolejna dobra wiadomość dla fanów sportów walki. Polscy fani będą mogli oglądać gale organizacji PFL w polskiej telewizji. W programie „Oktagon Live” Maciej Turski podał informację, że transmisje z kolejnego sezonu organizacji PFL kibice MMA zobaczą na TVP Sport. Warto oczywiście wspomnieć, że w turnieju kategorii lekkiej PFL będzie występował nasz rodak, Marcin Held. W turnieju, którego stawką jest 1 milion dolarów wystąpią także m.in. Natan Schulte, Anthony Pettis czy Joilton Santos.

Sezon PFL ma rozpocząć się 23 kwietnia i niewykluczone, że już wtedy zobaczymy walkę Marcina Helda, który jest weteranem klatek UFC, Bellator MMA czy ACA. Ostatni raz 29-letni zawodnik walczył w czerwcu 2019 roku, pokonał wtedy na punkty Diego Brandao. Wcześniej Held poddaniami odprawiał Musę Khamanaeva i Callana Portera, na punkty pokonał natomiast Nasrata Haqparasta w swojej ostatnie walce dla organizacji UFC. W swojej karierze wciąż młody zawodnik mierzył się także z m.in. Michaelem Chandlerem, Diego Sanchezem, Joe Lauzonem czy Patrickym Freire.

Poza turniejem w kategorii lekkiej, PFL organizuje także turniej w kategorii piórkowej. Tam wystąpią m.in. zwycięzca dwóch turniejów Lance Palmer, niepokonany dotychczas Movlid Khaybulaev czy Brendan Loughnane.

Zobacz także: Pełny skład turnieju w kategorii lekkiej PFL

18 KOMENTARZE

 1. I to jest dobra wiadomość. W tym roku ucieszyło mnie tylko tak samo wieść o ostatniej walce Marcina Najmana i porażce Chimaeva w marcu :roberteyeblinking:

 2. I to jest dobra wiadomość. W tym roku ucieszyło mnie tylko tak samo wieść o ostatniej walce Marcina Najmana

  Przeca już mówi że nie ostatnia :razz:ociesznymirek:

  Będzie tak cyckał, dopóki będą mu dawali kasę na te jego zjawskowe umiejętności.

 3. No nieźle . A mieli nigdy nie pokazywać MMA

  Nikt nigdy czegoś takiego nie powiedział. Z tego co pamiętam Szkolnikowski odniósł się wtedy do cyrku, chyba z udziałem Szpilki z kimś tam.

 4. Nikt nigdy czegoś takiego nie powiedział. Z tego co pamiętam Szkolnikowski odniósł się wtedy do cyrku, chyba z udziałem Szpilki z kimś tam.

  odniósł się centralnie do MMA

  #kręgosłupPękł czy jakoś tak to leciało

 5. jak będa też powtórki w dzień to wtedy ok, a jak tylko na żywo w nocy to **ć to

  Oni zawsze wszystko powtarzaja w kolejnych dniach zeby jakos ramowke zapchac tak wiec nie dygaj.

 6. Nikt nigdy czegoś takiego nie powiedział. Z tego co pamiętam Szkolnikowski odniósł się wtedy do cyrku, chyba z udziałem Szpilki z kimś tam.

  Szaranowicz tak mówił jak odszedł tvp od razu zaczęła MMA pokazywać

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.