W mediach pojawiła się kolejna dobra wiadomość dla fanów sportów walki. Polscy fani będą mogli oglądać gale organizacji PFL w polskiej telewizji. W programie „Oktagon Live” Maciej Turski podał informację, że transmisje z kolejnego sezonu organizacji PFL kibice MMA zobaczą na TVP Sport. Warto oczywiście wspomnieć, że w turnieju kategorii lekkiej PFL będzie występował nasz rodak, Marcin Held. W turnieju, którego stawką jest 1 milion dolarów wystąpią także m.in. Natan Schulte, Anthony Pettis czy Joilton Santos.

Sezon PFL ma rozpocząć się 23 kwietnia i niewykluczone, że już wtedy zobaczymy walkę Marcina Helda, który jest weteranem klatek UFC, Bellator MMA czy ACA. Ostatni raz 29-letni zawodnik walczył w czerwcu 2019 roku, pokonał wtedy na punkty Diego Brandao. Wcześniej Held poddaniami odprawiał Musę Khamanaeva i Callana Portera, na punkty pokonał natomiast Nasrata Haqparasta w swojej ostatnie walce dla organizacji UFC. W swojej karierze wciąż młody zawodnik mierzył się także z m.in. Michaelem Chandlerem, Diego Sanchezem, Joe Lauzonem czy Patrickym Freire.

Poza turniejem w kategorii lekkiej, PFL organizuje także turniej w kategorii piórkowej. Tam wystąpią m.in. zwycięzca dwóch turniejów Lance Palmer, niepokonany dotychczas Movlid Khaybulaev czy Brendan Loughnane.

Zobacz także: Pełny skład turnieju w kategorii lekkiej PFL

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.