Oleksandr Usyk wystąpił z prośbą do Francisa Ngannou przed jego debiutem w boksie. Ukrainiec zaapelował, aby ten nie doprowadził do kontuzji Tysona Fury’ego, z którym ma się zmierzyć w ringu w tym roku lub w styczniu 2024.

Ngannou zawalczy z Furym podczas gali bokserskiej, do której dojdzie już w najbliższą sobotę, 28 października, w Arabii Saudyjskiej w mieście Riyadh. Pojedynek uświetni nadchodzące wydarzenie. Starcie to będzie dla „Predatora” debiutem w tej formule sztuk walki. Tym samym Kameruńczyk dopiął swego i po kilku latach udało mu się doprowadzić do rywalizacji w boksie.

W Arabii Saudyjskiej przebywa Oleksandr Usyk, który ma w swojej najbliższej walce zmierzyć się z Furym. Ukrainiec liczy na to, że do starcia dojdzie 23 grudnia. Kontrakty zostały podpisane, natomiast możliwa jest opcja przeniesienia pojedynku na styczeń. 36-latek za pośrednictwem Instagrama zaapelował do Ngannou, aby ten nie doprowadził do kontuzji, które wykluczyłyby Fury’ego z rywalizacji z nim.

Francisie, bądź ostrożny z Tysonem, bo potrzebuję go 23 grudnia w ringu.

Usyk (Boks 21-0) w ostatnim pojedynku, do którego doszło pod koniec sierpnia we Wrocławiu, znokautował w 9. rundzie Daniela Duboisa. Tym samym 36-latek obronił pasy WBO, IBF, WBA oraz IBO. Ukrainiec wcześniej pokonywał dwukrotnie Anthony’ego Joshuę przez decyzje sędziów punktowych. Usyk wygrywał w swojej karierze również z takimi nazwiskami jak m.in. Krzysztof Głowacki, Derek Chisora czy Chazz Witherspoon. 14 z 21 zwycięstw zdobywał kończąc przed czasem swoich przeciwników ciosami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Oleksandr Usyk wystąpił z prośbą do Francisa Ngannou przed jego debiutem w boksie. Ukrainiec zaapelował, aby ten nie doprowadził do kontuzji Tysona Fury’ego, z którym ma się zmierzyć w ringu w tym roku lub w styczniu 2024. Ngannou zawalczy z Furym podczas gali bokserskiej, do której dojdzie już w najbliższą sobotę, 28 października, w Arabii Saudyjskiej w mieście Riyadh. […]

Odpowiedz polub

click to expand...