Francis Ngannou jest pewny swego. „Predator” po trzech wygranych z rzędu nie ma zamiaru czekać na ruch UFC. Były pretendent w wywiadzie dla MMAFighting.com stwierdził, że bezdyskusyjnie to on powinien być następny w kolejce do walki o pas mistrzowski UFC.

Nie martwię się Danielem Cormierem i ich trzecią walką. Mogą walczyć trzeci raz, czwarty raz, piąty raz, niech robią co chcą. Ja interesuję się tylko i wyłącznie tym, że teraz jest moja kolej, to ja powinienem walczyć o pas mistrzowski. Mogę walczyć ze Stipe, a potem niech się biją ile razy tylko chcą. Nie mam z tym problemu. Ja w następnej walce będę bił się o tytuł mistrzowski. Zasługuję na to!

Zasłużyłem na to swoimi ostatnimi trzema występami. Oczekuję, że dostanę walkę o tytuł mistrza. Wtedy mogą się umawiać na co tylko chcą, nie interesuję mnie to. Chętnie zobaczę ich trzecie starcie, ale teraz to ja zawalczę o pas – to ma sens.

Jestem bardziej doświadczony i rozumiem więcej o walce w klatce MMA. Największą zmianą będzie to, że nie zamierzam lekceważyć Stipe. Przygotuję się lepiej do tej walki, będę w lepszej kondycji, przygotuję swój organizm. To będą inne treningi niż za pierwszym razem. Wtedy panował chaos. Nie wiedziałem co robię. Pomogło mi to jednak zrozumieć wiele rzeczy. Dzięki temu sporo się nauczyłem.

Ngannou kolejno nokautował Curtisa Blaydesa, Caina Velasqueza oraz Juniora dos Santosa. „Predator” już raz walczył ze Stipe Miociciem. Wtedy przez decyzję sędziowską aktualny mistrz pokonał niebezpiecznego pretendenta.

2 KOMENTARZE

  1. Eee tam. On już nie jest w stanie zrobić lepszej kondycji. Takie mięśnie potrzebują tlenu jednak jeśli nie będzie chciał urwać każdym ciosem głowy to podejrzewam , że ubije Miocicia do drugiej rundy to raz a dwa tym bardziej to zrobi jeśli Stipe zawalczy jak z Danielem.

  2. Szczerze życzę temu człowiekowi zdobycia pasa UFC. Jeśli Cejudo po zdobyciu pasa stał się Tripce C, rzucającym wyzwania kobietom, to mistrz Franciszek stanie się Triple Tripce C. Gość na konferencje prasowe zacznie przychodzić ubrany w skórę lwa, na treningi będzie przyjeżdżał rydwanem ciągniętymi przez białe niewolnice, a po pół roku ogłosi się królem Kamerunu i przeprowadzi nieudany zamach stanu w stolicy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.