TOTALbet Zakłady Bukmacherskie został Sponsorem Tytularnym gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

TOTALbet to legalna, polska firma bukmacherska, działająca od 2018 r. w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów. Zielony bukmacher oferuje użytkownikom m.in. wysokie kursy, grę bez podatku, bonusy powitalne czy też freebety. Na stronie  www.totalbet.pl można znaleźć w ofercie zakłady na: różnorodne sporty, ESPORT, sporty wirtualne czy też gry karciane (poker, blackjack, bakarat).

Firma wspiera polski sport będąc sponsorem m.in. piłkarskiej Warty Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, siatkarskiej VERVY Warszawa Orlen Paliwa oraz organizacji sportów walki Fight Exclusive Night!

TOTALbet jest też częścią dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak zakłady bukmacherskie, media, Internet, rozrywka, gastronomia.

Bardzo cieszymy się z poszerzenia naszej współpracy i otrzymania sponsora tytularnego Gali FEN34, a w nowej nomenklaturze TOTALbet Fight Exclusive Night 34 – mówi Dawid Synówka, dyrektor ds. marketingu w TOTALbet. – Wspieramy FEN już od ponad dwóch lat i zauważamy ciągły dynamiczny rozwój całej federacji i zawodników, a także wzrost popularności walk na zasadach MMA i K-1 w Polsce. Medialne widowiska zyskują coraz to nowych fanów. Wierzymy, że w niedługim czasie walki będzie można oglądać również na żywo.

Cieszę się, że nasza współpraca z TOTALbet nabiera rozpędu. Nasz nowy Sponsor Tytularny jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – skomentował Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Grupa LOTOS i ENERGA Grupa Orlen są sponsorami głównymi gali FEN 34: TOTALbet Fight Night.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

UFC
Middleweight

11,426 komentarzy 25,841 polubień

Ja się wstydzę to zobaczyć, a co dopiero jakbym miał sponsorować

Odpowiedz polub

Avatar of Myshon
Myshon

Shark Fights
Middleweight

1,274 komentarzy 5,447 polubień

Ja się wstydzę to zobaczyć, a co dopiero jakbym miał sponsorować

Youtubersi, patole, Janusze z hajsu wyskoczą a Totalbet obetrze łzy200.gif

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zoom
zoom

UFC
Welterweight

9,641 komentarzy 24,353 polubień

Wyjątkowej klasy nius.

Odpowiedz polub