Informacja prasowa:

Szymon Dusza (MMA 10-5, 7 KO, 1 SUB) podejmie Cezarego Oleksiejczuka (MMA 6-2, 3 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

Dusza w październiku 2019 roku stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 3. rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA, Tymoteuszem Łopaczykiem. Wojownik z Opola podczas swojej ostatniej walki wygrał w premierowej odsłonie z Rolandem Cambalem, trzy miesiące wcześniej do swojego rekordu dorzucił triumf w pojedynku stoczonym poza organizacją.

Oleksiejczuk ma niespełna 21 lat i od trzech przebywa na zawodowstwie. Ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 32, podczas której pokonał w 1. rundzie Djamila Chana. W rekordzie ma już także zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak Jacek Bednorz czy Marcin Pionke. W swoim debiucie skrzyżował rękawice z Jakubem Martysem, którego pokonał przez techniczny nokaut. Kilka miesięcy później w podobnym stylu uporał się z Vadimem Yakshukiem. Wojownik z Łęcznej stoczył w swojej karierze zacięty, trzyrundowy bój z zawodnikiem FEN, Jackiem Jędraszczykiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of vaskezz
vaskezz

Oplot Challenge
Welterweight

62 komentarzy 30 polubień

Czarek idzie po jego duszę lub duszenie. Dobra walka się szykuje. Mam nadzieja, że jak otworzą hale to FEN wróci z tego PPV do Polsatu bo dla mnie konkurs "Walcz na FEN" to świadczy o tym że tonący brzytwy się chwyta.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of imassacre
imassacre

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 59 polubień

Dobre zestawienie, może być dobra bitka

Odpowiedz polub