Informacja prasowa:

Szymon Dusza (MMA 10-5, 7 KO, 1 SUB) podejmie Cezarego Oleksiejczuka (MMA 6-2, 3 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

Dusza w październiku 2019 roku stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 3. rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA, Tymoteuszem Łopaczykiem. Wojownik z Opola podczas swojej ostatniej walki wygrał w premierowej odsłonie z Rolandem Cambalem, trzy miesiące wcześniej do swojego rekordu dorzucił triumf w pojedynku stoczonym poza organizacją.

Oleksiejczuk ma niespełna 21 lat i od trzech przebywa na zawodowstwie. Ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 32, podczas której pokonał w 1. rundzie Djamila Chana. W rekordzie ma już także zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak Jacek Bednorz czy Marcin Pionke. W swoim debiucie skrzyżował rękawice z Jakubem Martysem, którego pokonał przez techniczny nokaut. Kilka miesięcy później w podobnym stylu uporał się z Vadimem Yakshukiem. Wojownik z Łęcznej stoczył w swojej karierze zacięty, trzyrundowy bój z zawodnikiem FEN, Jackiem Jędraszczykiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

vaskezz

Oplot Challenge </br><b> Welterweight </b>

46 komentarzy 11 polubień

Czarek idzie po jego duszę lub duszenie. Dobra walka się szykuje. Mam nadzieja, że jak otworzą hale to FEN wróci z tego PPV do Polsatu bo dla mnie konkurs "Walcz na FEN" to świadczy o tym że tonący brzytwy się chwyta.

Odpowiedz 1 Like

imassacre

Oplot Challenge </br><b> Middleweight </b>

88 komentarzy 37 polubień

Dobre zestawienie, może być dobra bitka

Odpowiedz polub