Podczas gali FEN 33 oglądaliśmy osiem pojedynków na zasadach MMA oraz jedno starcie kickboxerskie. W walce wieczoru Kacper Formela skrzyżował rękawice z Damianem Frankiewiczem. Formela wygrał tę walkę przez decyzję, ale reszta karty głównej przyniosła także wiele emocji i dobrych pojedynków.

Zapraszamy do obejrzenia materiału zakulisowego wydarzenia. Organizacja pokazała z bliska reakcje zawodników na kwietniowe starcia.

Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała także o terminie kolejnej gali. Już 28 maja odbędzie się FEN 34, podczas której bohaterem walki wieczoru będzie Taylor Lapilus (MMA 16-3-0). Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem, jednak jak zdradził Paweł Jóźwiak w studiu przed FEN 33, Francuz jest aktualnie pretendentem do tytułu mistrzowskiego w kategorii koguciej.

W karcie znalazł się również pojedynek Pawła Trybały (MMA 7-3-0) z Łukaszem Borowskim (MMA 4-9-0). Pierwsze starcie zwyciężył „Trybson” po przerwaniu lekarza, który nie pozwolił „Borosiowi” na kontynuowanie walki ze względu na kontuzję ucha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.