Maksymilian Wiewiórka bez większych problemów pokonał Amadeusza Ferrariego w jednej z głównych walk gali FAME MMA 8. „Wiewiór” zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

>>> WYNIKI I RELACJA NA ŻYWO Z FAME MMA 8

Pojedynek toczony był na zasadach kickboxingu. Zawodnicy walczyli w małych rękawicach do mieszanych sztuk walki.

Już od pierwszych sekund obaj ruszyli na siebie. Roślik zaczął mocnym niskim kopnięciem. Już po 30 sekundach zarówno z jednej, jak i drugiej strony zaczęły spadać obszerne haki, które w każdym momencie mogły zakończyć starcie. Do przodu cały czas szedł „Wiewiór”, w związku z czym to „Ferrari” musiał walczyć z kontry cofając się pod siatkę. Kolejnymi kombinacjami Wiewiórka punktował rywala docierając uderzeniami do jego szczęki.

Odważniej ruszyli obaj w drugiej rundzie. „Wiewiór” punktował rywala od czasu do czasu, a „Ferrari” starał się z kontry atakować mocnymi ciosami. Roślik próbował jedynie obszernych sierpów, któr udanie unikał jego przeciwnik. Wiewiórka miał odpowiedź na każdą akcję „Ferrariego”, który nie był w stanie znaleźć swojego tempa w klatce.

Dobrze rozpoczął trzecią rundę „Wiewiór” uderzając prawym prostym. Taką samą akcję powtarzał w kolejnych sekundach udanie punktując przeciwnika. Wiewiórka cały czas szedł jednak do przodu narzucając presję na „Ferrariego”, który jedynie mógł próbować odpowiadać kontrami. Amadeusz Roślik obszernymi sierpami straszył rywala pod koniec walki, jednak ten w dalszym ciągu kontynuował swoją taktykę.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.