Gamou Fall zaliczył udany debiut w organizacji FAME MMA poddając Macieja Szewczyka duszeniem zza pleców w rundzie drugiej.

>>> WYNIKI I RELACJA NA ŻYWO Z FAME MMA 8

Fall zaczął od mocnego kopnięcia na korpus, a po chwili ściął z nóg rywala niskim konpięciem. Po chwili wymian w stójce obaj przeszli do klinczu, co skończyło się pozycją z góry Falla. Ten przeszedł po chwili do dosiadu, skąd próbował zadawać ciosy, jednak „Szewcu” szybko z tego uciekł. Po powrocie do stójki Szewczyk zaczął co chwilę kopać, na co Fall odpowiedział mocnym ciosem, którym posłał rywala na matę. W parterze zawodnik poznańskiego Ankosu znów przeszedł do dosiadu zyskując przewagę. Po kolejnym powrocie do stójki to Gamou rozdawał karty punktując przeciwnika.

Dobrze rozpoczął drugą rundę Fall zadając kolejne uderzenia rywalowi. Po chwili pojedynek znów przeniósł się do parteru, gdzie Gamou zaczął dominować. Najpierw był bliski założenia duszenia trójkątnego rękoma, jednak po chwili przeszedł do duszenia zza pleców, które odklepał „Szewcu”.

Dla Gamou Falla była to pierwsza walka na zasadach mieszanych sztuk walki. Maciej Szewczyk natomiast po raz pierwszy wystąpił na FAME MMA 6, jednak niejednogłośną decyzją sędziów przegrał z Dawidem Ambroziakiem.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.