Gabriel Al-Sulwi udanie zadebiutował w organizacji FAME MMA pokonując jednogłośną decyzją sędziów Pawła Tyburskiego. Sędziowie wskazali wygraną „Araba” stosunkiem punktów 30-26, 30-26, 30-26.

>>> WYNIKI I RELACJA NA ŻYWO Z FAME MMA 8

Pojedynek rozpoczął Al-Sulwi mocnym ciosem i już po chwili spróbował obalenia. „Arab” po udanym sprowadzenia przeszedł do pozycji bocznej, skąd starał się kontrolować rywala. Zaledwie kilkanaście sekund później były zawodnik FEN był już w dosiadzie i chwilę później przeszedł do duszenie trójkątnego rękoma. „Tybori” był jednak w stanie uciec z próby założenia dźwigni. Do samego końca rundy Al-Sulwi z góry kontrolował przeciwnika. Pod sam koniec odsłony doszło do rozerwania akcji i „Arab” był znów bliski poddania, jednak gong kończący odsłonę uratował Tyburskiego.

Już w pierwszej sekundzie drugiej odsłony Al-Sulwi poszedł po obalenie i chwilę potem obaj byli już w parterze. Tam karty rozdawał „Arab”, który kilkukrotnie był bliski poddania przeciwnika. Na minutę przed końcem odsłony Al-Sulwi przeszedł do dosiadu i po raz kolejny starał się poddać przeciwnika lub zasypać ciosami.

Od początku ostatniej rundy „Arab” zaczął skracać dystans i szybko spróbował sprowadzenia, jednak Tyburski po raz pierwszy obronił obalenia. Po chwili Al-Sulwi zdołał jednak sprowadzić rywala na matę. Z pozycji bocznej były zawodnik FEN przeszedł do dosiadu. Do samego końca „Arab” pozostał w pozycji z góry.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.